PREMIERA! SPEKTAKL Teatru Ziemi Chełmskiej "WSZYSTKO W RODZINIE"

  • 03.01.2020, 12:54 (aktualizacja 08.01.2020, 13:49)
  • DSO
PREMIERA! SPEKTAKL Teatru Ziemi Chełmskiej "WSZYSTKO W RODZINIE"
25.01.2020r.| godz. 18.00 | ChDK | bilet: 40 zł

Teatr Ziemi Chełmskiej „Wszystko w rodzinie”

Autor: RAY COONEY

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Marcin Wąsowski

Szpitalna farsa o poszukiwaniu ojca i więzach krwi, które okazują się silniejsze od dbałości o wizerunek publiczny. Pogoń i ucieczka, parada przebierańców, trzy śledztwa w ciągu jednego dnia, absurdalne pomieszanie tożsamości i feeria wariackich gagów. Domniemane ojcostwo nie zostaje do końca wyjaśnione, lecz wszystko kończy się dobrze.

Obsada: Przemysław Gąsiorowicz, Mirosław Majewski, Sławoj Czarnota, Barbara Szarwiło, Magda Pick, Michał Łysiak, Zbigniew Moskal, Bogumiła Ryszkiewicz, Elżbieta Rybak, Marcin Słupczyński, Andrzej Kuczura, Marta Adamiec.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tolek
Tolek 08.01.2020, 09:15
Powtórka z rozrywki. I te same twarze w kółko.
Czy teatru w domu kultury nie stać na coś bardziej ambitnego? Nie ma chętnych żeby zaprosić do udziału?
Sokrates
Sokrates 21.01.2020, 15:09
A coś Pan, manager teatrów? Skoro mamy takich znawców tematu to proszę ruszyć cztery litery i zająć się managementem. Psioczyć i wymagać od innych każdy potrafi, ale włączyć się w takie przedsięwzięcie - broń Boże!

Zachęcam do zapoznania się z dotychczasową ofertą TZCh i wspierania całej ekipy pracującej nad spektaklami. Ciepłe słowa zawsze motywują i dają nową energię do wytężonej pracy.
gośc
gośc 20.01.2020, 10:28
Bez przesady. Aktorzy to nie panienki w burdelu, ze trzeba ich wymieniać co jakiś czas. Dobry aktor wszystko zagra. Gorzej jak widz nie ma wyobraźni. Wtedy jest kłopot. No ale nie każdy musi chodzić do teatru...

Pozostałe