Chełm: Projekt "Zielone Miasto Chełm" coraz bliżej dofinansowania

  • 23.12.2019, 07:47
  • DSO
Chełm: Projekt "Zielone Miasto Chełm" coraz bliżej dofinansowania
Projekt "Zielone Miasto Chełm" do programu „Rozwój Lokalny”, w ramach Funduszy Norweskich i Funduszy EOG został zakwalifikowany do przedostatniego etapu oceny.

Program „Rozwój Lokalny” jest podzielny na trzy etapy rekrutacyjne. Pierwszy: z listy 255 miast do następnego etapu może zostać zakwalifikowanych 50 miast. Następnie z 50 miast zostanie wybranych 15, które otrzymają 100% dofinansowanie na przygotowane projekty. Wartość projektu do 10 mln euro, na tyle także projekt przygotował samorząd Chełma.

W ramach projektu chcieliśmy zrewitalizować miejskie zielone tereny, zakupić nowoczesny tabor komunikacyjny, czy przygotować nowy monitoring miejski. Całość została opatrzona nazwą „Zielone Miasto Chełm”. - poinformował prezydent Jakub Banaszek

W tym tygodniu miasto otrzymało informację, że chełmski projekt przeszedł do dalszego etapu. Projekt zajął 17 miejsce, na złożonych 213.

Teraz przed urzędnikami prace nad całościowym przygotowaniem projektu.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe