Chełm: MDK przy Czapli oficjalnie otwarty

  • 20.12.2019, 10:28 (aktualizacja 20.12.2019, 10:33)
  • DSO
Chełm: MDK przy Czapli oficjalnie otwarty
Ten rok dla Młodzieżowego Domu Kultury jest wyjątkowy. Dzięki przeniesieniu części pracowni z ul. Pocztowej 41 do nowego budynku przy ul. Czarnieckiego 8, nasi podopieczni zyskali więcej miejsca i lepsze warunki do rozwijania swoich talentów i pasji.

Choć pracownie działają tam już od jesieni, uroczyste otwarcie MDK przy Czapli miało miało miejsce we wtorek, 17 grudnia. Był tort, confetti i inauguracyjne przemówienia. Symboliczną wstęgę przecinali m.in. wiceprezydent Chełma Daniel Domaradzki oraz Dorota Cieślik, dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu UM Chełm.

Goście zwiedzili nowe pracownie, a rolę gospodarzy pracowni opowiadających o tym, co się w nich dzieje, pełnili nauczyciele poszczególnych form i dzieci biorące udział w zajęciach. Specjalnie na otwarcie pokazy taneczne przygotowały grupy Klubu Boogie Twist i Zespołu Tańca Jazzowego Ballo. Z tej okazji miała też miejsce premiera świątecznej piosenki „I znowu pada śnieg” przygotowanej przez uczestników zajęć wokalnych MDK. (tekst i muzyka Anna Bobruś).

Dodatkową atrakcję w postaci pamiątkowych zdjęć zaproponowała gościom Pracownia Paparazzi.

Przypominamy, że w MDK przy Czapli działają teraz: pracownia modelarska „Dedal i Ikar”, pracownia plastyczna Color Wheel, Klub Boogie Twist, Zespół Tańca Jazzowego Ballo, Grupa Paparazzi, Zgrana Grupa, Klub Turystyczno-Krajoznawczy „Młodzik” oraz Akademia Młodych Reporterów. Pozostałe pracownie MDK działają, tak jak dotychczas w głównej siedzibie placówki przy ul. Pocztowej 41.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe