Dorohusk: UWAGA KIEROWCY! Ogromne kolejki na granicy

  • 16.12.2019, 08:14 (aktualizacja 16.12.2019, 08:26)
  • DSO
Dorohusk: UWAGA KIEROWCY! Ogromne kolejki na granicy
Na drogowych przejściach granicznych z Ukrainą w woj. lubelskim, tj. w Dorohusku i Hrebennem, wydłużony jest czas oczekiwania na odprawę graniczną samochodów ciężarowych.

23 godziny czekają teraz na przekroczenie granicy z Ukrainą w Dorohusku kierowcy tirów i samochodów ciężarowych. Korek ma prawie 15 kilometrów. Kolejki maja związek z wydaną dla ukraińskich przewoźników dodatkową pulą zezwoleń na międzynarodowy przewóz drogowy towarów na terytorium Polski, a także  z wdrożeniem od 8 grudnia zmian w funkcjonowaniu służb podatkowych i celnych Ukrainy.

Przejście jest też w trakcie remontu. Modernizowana jest płyta wyjazdowa dla ciężarówek oraz nawierzchnie bitumiczne i betonowe. 

Korkuje się również przejście graniczne w Hrebennem. Kierowcy tirów muszą tam czekać na odprawę około 2 godzin. W Dorohusku utrudnienie potrwają do końca roku.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe