Chełm: Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza do nowej filii

  • 11.12.2019, 09:21
  • DSO
Chełm: Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza do nowej filii
Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na uroczyste otwarcie swojej filii przy ul. Czarnieckiego 8 - MDK przy Czapli

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza na uroczyste otwarcie swojej filii MDK przy Czapli, mieszczącej się przy ul. Czarnieckiego 8. Uroczystość zaplanowana jest na 17 grudnia. Początek o godz. 17. W programie, m.in. słodka niespodzianka i prezentacja pracowni.

MDK przy Czapli to miejsce, do którego we wrześniu tego roku przeniosła się część pracowni działających wcześniej w MDK przy ul. Pocztowej 41. Znajdziemy tu pracownię modelarską „Dedal i Ikar”, pracownię plastyczną Color Wheel, Klub Boogie Opus Twist, Zespół Tańca Jazzowego Ballo, Grupę Paparazzi, Zgraną Grupę, Klub Turystyczno-Krajoznawczy „Młodzik” oraz Akademię Młodych Reporterów.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe