Dowiedz się kto zabije w Chełmie!

  • 09.12.2019, 10:30
  • DSO
Dowiedz się kto zabije w Chełmie!
W trosce o dobre nastroje mieszkańców, Chełmski Dom Kultury będzie gościł na swojej scenie kultowy spektakl teatralny pt. „Szalone nożyczki” już 9 lutego 2020r. o godz. 16.00!

„Szalone nożyczki” porywają w wir zabawy i zagadki miliony widzów na całym świecie tak skutecznie, że znalazły się w Księdze Guinnessa. Chełmianie będą mieli okazję obejrzeć ten spektakl w nowej odsłonie z gwiazdorską obsadą. 

Przebojowy fryzjer wynajmuje lokal od pani Izabeli. Jego salon odwiedzają nader barwne postacie, interes świetnie się kręci, aż dochodzi do tragedii... Właścicielka lokalu zostaje znaleziona martwa. Kto? Kiedy? I dlaczego? Do akcji rusza policja, ale okazuje się, że każdy z obecnych w salonie miał motyw! Detektywi miotają się słuchając sprzecznych zeznań i jest to czas, gdy do akcji wkracza WIDZ. To Widzowie decydują o zakończeniu spektaklu, które za każdym razem może być inne. 

Spektakl jedyny w swoim rodzaju, pełen wybuchów śmiechu i interakcji wyśmienitych, gotowych na wszystko aktorów z Widzami! 

„Szalone nożyczki” już 9 lutego 2020r. o godz. 16.00 w Chełmskim Domu Kultury. 

Zobacz się z nimi w Chełmie:

  • Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz 
  • Maciej Wilewski / Michał Piróg 
  • Urszula Dębska / Joanna Kupińska 
  • Dominika Gwit 
  • Alan Andersz 
  • Przemysław Cypryański / Leszek Stanek 
     
dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe