Rejowiec Fabryczny: Ryszard Zawadowski uhonorowany tytułem Honorowego Ambasadora Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

  • 05.12.2019, 14:13 (aktualizacja 05.12.2019, 14:22)
  • DSO
Rejowiec Fabryczny: Ryszard Zawadowski uhonorowany tytułem Honorowego Ambasadora Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
Ryszard Zawadowski - dyrektor Społecznego Centrum Dokumentacji Pontyfikatu Jana Pawła II z Rejowca Fabrycznego został Honorowym Ambasadorem Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Placówka zamierza przyznawać tytuł osobom szczególnie zasłużonym dla popularyzacji polskiego lotnictwa, wspierania misji oraz promocji działalności muzeum. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ryszard Zawadowski placówkę wspiera od dawna. Odwiedza szkoły w całej Polsce, opowiadając m.in. o ogromnej roli, jaką - podczas pielgrzymek Jana Pawła II do Polski - odegrali lotnicy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie uhonorowało w sumie trzy osoby. Tytuł Honorowego Ambasadora placówka przyznała po raz pierwszy.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe