Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: Prezydent powołał Pełnomocnika Osób Niepełnosprawnych

Mieszkańcy Chełma mogą już korzystać z pomocy Pełnomocnika Osób Niepełnosprawnych powołanego przez prezydenta Miasta Chełm
Chełm: Prezydent powołał Pełnomocnika Osób Niepełnosprawnych

Zainteresowani chełmianie uzyskają od Pełnomocnika informacje w sprawach dotyczących:

- rehabilitacji społecznej, zawodowej, leczniczej;
- wydawania orzeczenia o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności;
- wydawania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego dzieci i młodzieży;

a także o dostępnych usługach oferowanych osobom niepełnosprawnym i seniorom przez chełmskie instytucje, organizacje pozarządowe, fundacje i inne podmioty działające na rzecz osób niepełnosprawnych.

O zakresie oferowanego wsparcia mówi pełnomocnik Beata Świeczak:

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Z pomocy Pełnomocnika można skorzystać kontaktując się z pełniącą tę funkcję Panią Beatą Świeczak telefonicznie pod nr 82 565 38 97.

W razie konieczności istnieje także możliwość umówienia się na spotkanie konsultacyjne w biurze Pełnomocnika mieszczącym się na III piętrze w budynku Urzędu Miasta Chełm, przy ul. Lubelskiej 65, w pokoju 42 a.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Krys 05.12.2019 07:19
Ciekawe czy prezydent interesuje się pracownikami którzy mają orzeczenie

piotrek 04.12.2019 21:53
W tej pracy się nie ponudzi !!!!

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Eziababcia Treść komentarza: Gratulacje dla Mai i całej rodzinki, jako chełmianka jestem dumna, że takie super rodziny mieszkają w Chełmie. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 09:56 Źródło komentarza: Bez korzeni nie zakwitniesz. O rodzinnych więzach i genealogicznych odkryciach. Chełmska laureatka ogólnopolskiego konkursu Autor komentarza: Marta Treść komentarza: Bardzo dziękuję za tę rozmowę! To ogromna radość usiąść po drugiej stronie mikrofonu pasjonatki szycia. Ewidentnie nadawałyśmy na tych samych falach - dosłownie i przenośni. Pani Kingo niech Pani szyje i polecam wykroje na miarę od WearMeup.Club :) Data dodania komentarza: 10.06.2026, 09:43 Źródło komentarza: Rozmowa z Martą Zagożdżon z WearMeUp.Club Autor komentarza: Spinofonia Treść komentarza: Bardzo dziękujemy i polecamy radio! Spinofonia Data dodania komentarza: 27.04.2026, 14:08 Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #414 - przegląd nowinek i odkryć muzycznych Autor komentarza: Hubert Treść komentarza: Super,dziekuje. Pozdrawiam Hubert W. Data dodania komentarza: 26.04.2026, 14:35 Źródło komentarza: Natura kwitnie! - 25.04.2026 - Pozytywka Autor komentarza: Krycha Treść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku! Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44 Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w Chełmie
Reklama
test