Mikołajki w bibliotece

  • 04.12.2019, 07:35
  • DSO
Mikołajki w bibliotece
6 grudnia 2019 r. Chełmską Bibliotekę Publiczną ponownie odwiedzi Święty Mikołaj. Z tej okazji każdy, kto przyjdzie do Wypożyczalni Głównej, może wziąć udział w loterii fantowej i otrzymać upominek.

Dla dzieci i młodzieży odbędzie się mikołajkowy seans filmowy. Projekcje będą miały miejsce w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40) oraz w Filii nr 2 (ul. Zachodnia 31).

Sala widowiskowa ChBP (ul. Partyzantów 40):

- godz. 15.00 - film animowany dla najmłodszych
"Kochany Mikołaju, wiem, że jesteś prawdziwy. Ale jak Ci się udaje odwiedzić wszystkie dzieci w jedną noc?" Każdego, kogo nurtuje to pytanie, zapraszamy na film. Poznamy drużynę, dzięki której istnieje Gwiazdka. Na czele grupy stoi własnie on... Mikołaj! Ale to Artur, młodszy syn Mikołaja, spróbuje dostarczyć jeden, jedyny zapomniany prezent. Czy uda się uratować Gwiazdkę? Serdecznie zapraszamy najmłodszych widzów na ogromną dawkę świątecznych emocji!

- godz. 16.45 - film fantasy dla dzieci i młodzieży
Zrealizowana z ogromnym rozmachem produkcja Disneya, która jest interpretacją baletu Piotra Czajkowskiego oraz opowiadania E.T.A Hoffmana. W rolach głównych występują Keira Knightly, Helen Mirren oraz Morgan Freeman. Film wyreżyserował trzykrotnie nominowany do Oscara Lasse Halstrom. Pieczę nad choreografią widowiska sprawował Liam Scarlett z Royal Ballet. W wigilię Bożego Narodzenia Clara otrzymuje prezent od zmarłej matki, szkatułkę, do której nie został załączony klucz. W czasie poszukiwań, trafia do tajemniczej magicznej krainy żołnierzy z piernika i armii myszy. Serdecznie zapraszamy na podróż do baśniowego świata Czterech Królestw.

Filia nr 2 (ul. Zachodnia 31)

- godz. 10.00 - film animowany dla najmłodszych
Najmłodsi wezmą udział w fantastycznej przygodzie z zielonym stworem - Grinchem, który uparcie dąży do zepsucia Białego Bożego Narodzenia. Czy mieszkańcom Ktosiowa uda się spędzić przyjemne Święta? Czy zielony stwór, pod przebraniem Świętego Mikołaja, zabierze dzieciom wszystkie prezenty? Zapraszamy do biblioteki „Na Zachodzie”.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe