Chełm: Pieniądze i telefon komórkowy skradzione z boksu handlowego

  • 30.11.2019, 09:10
  • DSO
Chełm: Pieniądze i telefon komórkowy skradzione z boksu handlowego
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do boksu handlowego w Chełmie. Mężczyzna skradł stamtąd pieniądze i telefon komórkowy. Okazał się nim 45-letni obywatel Ukrainy. Mężczyźnie zostały już przedstawione zarzuty kradzieży z włamaniem.

Do włamania doszło pod koniec września br. na jednym z bazarów w Chełmie. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że skradzione zostały z boksu handlowego pieniądze i telefon komórkowy. Wartość strat oszacowano na łączną kwotę blisko 3 tysięcy złotych. Policjanci kryminalni ustalili i zatrzymali w środę prawdopodobnego sprawcę, którym okazał się 45-letni obywatel Ukrainy. Funkcjonariusze odzyskali też skradziony telefon.

W piątek zostały mu przedstawione zarzuty kradzieży z włamaniem. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe