Chełm: Jarmark Świąteczny "Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina"

  • 19.12.2019, 11:03 (aktualizacja 19.12.2019, 11:06)
  • DSO
Chełm: Jarmark Świąteczny "Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina"
Ozdoby choinkowe, choinki, rękodzieło ludowe, upominki, przetwory, potrawy świąteczne, ciasta, lokalne napoje - to wszystko na Jarmarku Świątecznym "Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina", który odbędzie się na Pl. Edwarda Łuczkowskiego w dniach 20-22 grudnia

Wigilia Wszystkich Chełmian rozpocznie się w sobotę 21 grudnia o godzinie 12:00. Jak w poprzednich latach harcerze przekażą władzom miasta Betlejemskie Światło Pokoju. W świąteczny klimat wprowadzi nas wspólne kolędowanie z zespołem Demex z Młodzieżowego Domu Kultury.

Wigilia będzie też okazją do podsumowania konkursu „Tradycyjna ozdoba choinkowa” organizowanego przez MDK pod patronatem Prezydenta Miasta Chełm Jakuba Banaszka. Przygotowane na potrzeby konkursu ozdoby znajdą się na chełmskiej choince, którą wspólnie przystroimy.

W przedświąteczny weekend na jarmarcznych stoiskach znajdziemy ozdoby choinkowe, choinki, rękodzieło ludowe, upominki, przetwory, potrawy świąteczne, ciasta oraz lokalne napoje.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewa
Ewa 28.11.2019, 19:35
Ma Wroclaw mamy i my... Cos wspanialego...

Pozostałe