Chełm: Policja zaprasza na debatę o bezpieczeństwie na osiedlu Słoneczne

  • 27.11.2019, 08:42
  • DSO
Chełm: Policja zaprasza na debatę o bezpieczeństwie na osiedlu Słoneczne
27 listopada 2019 r. o godzinie 16.30 w budynku Przedszkola Miejskiego Nr 15 przy ul. Wieniawskiego w Chełmie odbędzie się debata społeczna. Jej organizatorem jest Komenda Miejska Policji w Chełmie. Tematem debaty będzie bezpieczeństwo na terenie osiedla Słoneczne.

Czy mieszkańcy osiedla Słoneczne czują się bezpiecznie? Tego będzie można się dowiedzieć na jutrzejszej debacie o bezpieczeństwie z udziałem policji.

Komenda Miejska Policji w Chełmie już po raz kolejny organizuje debatę społeczną. Celem debat jest koordynacja działań Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego. Są one realizowane od 2013 roku. Podczas takich spotkań diagnozowane są potrzeby i oczekiwania społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe