Chełm: Duże utrudnienia na przejściach granicznych

  • 26.11.2019, 11:46
  • DSO
Chełm: Duże utrudnienia na przejściach granicznych
Na terenie drogowych przejść granicznych w Dorohusku oraz w Hrebennem, trwają prace związane z remontem nawierzchni. Powodują one duże utrudnienia w płynności odpraw samochodów ciężarowych.

15  godzin czekają teraz na przekroczenie granicy z Ukrainą w Dorohusku kierowcy tirów i samochodów ciężarowych. Korek ma prawie 12 kilometrów i sięga miejscowości Brzeźno. Korkuje się też  przejście graniczne w Hrebennem. Kierowcy tirów muszą tam czekać na odprawę około 2 godzin. Kolejka mierzy prawie 2 kilometry.

Zgodnie z informacją otrzymaną z Lubelskiego Zarządu Obsługi Przejść Granicznych prace remontowe potrwają do 15 grudnia br. w Hrebennem oraz do końca roku w Dorohusku.

Kierowców pojazdów osobowych i ciężarowych zachęcamy do bieżącego śledzenia portalu: https://granica.gov.pl/?v=pl i wybierania, w miarę możliwości, innych mniej obciążonych przejść granicznych.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe