Chełm: UWAGA KIEROWCY! Utrudnienia w ruchu na ulicy Lubelskiej

  • 21.11.2019, 07:18 (aktualizacja 03.12.2019, 10:13)
  • DSO
Chełm: UWAGA KIEROWCY! Utrudnienia w ruchu na ulicy Lubelskiej Miasto Chełm
Modernizację drogi wziął na siebie inwestor Galerii Chełm, który ma przebudować ten fragment Lubelskiej na rzecz miasta. Wykonawca rozpoczął układanie warstw bitumicznych na odcinku od postoju taksówek przy Krzyżówkach Lubelskich do skrzyżowania z ulicą Koszarową, dlatego na wybranych odcinkach będzie obowiązywał ruch wahadłowy

Wykonawca informuje też, że po zakończeniu tego etapu prac, czyli w piątek 22 listopada, rozpocznie regulację studzienek kanalizacyjnych. Te prace zajmą kilka dni i spowodują jedynie punktowe zwężenia jezdni.

Z kolei po regulacji studzienek, prawdopodobnie w drugiej połowie przyszłego tygodnia ulica Lubelska na odcinku od ulicy Koszarowej do postoju taksówek przy Krzyżówkach Lubelskich zostanie całkowicie zamknięta na dwa dni. Drogowcy będą wówczas układali ścieralną warstwę asfaltu.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe