Chełm: Kontrola w ChDK-u dobiegła końca, ale placówka ma zastrzeżenia

  • 12.11.2019, 11:39 (aktualizacja 18.11.2019, 13:58)
  • DSO
Chełm: Kontrola w ChDK-u dobiegła końca, ale placówka ma zastrzeżenia
W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać wyniki kontroli finansowej w Chełmskim Domu Kultury. Placówkę wziął pod lupę Urząd Miasta, który sprawdzał faktury za reklamy emitowane w centrum Kultury Filmowej Zorza. Pojawiło się podejrzenie, że nie wszystkie były właściwie rozliczane.

Kontrola została zlecona we wrześniu br. Pojawiły się wątpliwości, co do zawieranych przez jednostkę umów z lokalnymi firmami na emisję spotów promocyjnych i reklamowych przed seansami w Centrum Kultury Filmowej Zorza. Część reklamodawców rozliczała się w tzw. barterze. Kontrola się zakończyła, ale zastrzeżenia do raportu zgłosiła dyrektor Chełmskiego Domu Kultury - Małgorzata Paździor-Król. Jej uwagi są obecnie rozpatrywane. Urzędnicy ratusza opracowują jednocześnie wystąpienia pokontrolne. wyników możemy spodziewać się najwcześniej w grudniu.

Chełmski Dom Kultury - z tytułu emisji reklamy kinowej - zarobił w ubiegłym roku ponad 53,5 tys. złotych.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe