Chełm: 20. Samochodowy Turystyczny Rajd Niepodległości

  • 08.11.2019, 07:07
  • DSO
Chełm: 20. Samochodowy Turystyczny Rajd Niepodległości
11 listopada już po raz dwudziesty Automobilklub Chełmski zorganizuje Samochodowy Turystyczny Rajd Niepodległości. Impreza jest oczywiście otwarta dla wszystkich, którzy chcą ciekawie i aktywnie spędzić świąteczny dzień.

Jak informuje Grzegorz Gorczyca - prezes Automobilklubu Chełmskiego

- Jeśli ktoś nigdy w podobnej imprezie nie startował to nie ma żadnego problemu - wszystko zostanie podane na odprawie przedstartowej. Wytłumaczymy zapis trasy, na co zwracać uwagę i co będzie punktowane. Po tym będą już tylko emocje związane z uczestnictwem w rajdzie. Charakter rajdu będzie znacznie bliższy dobrej zabawie niż sportowemu wyczynowi.

Zbiórka uczestników nastąpi o godz. 10:00 w Cafe Zorza na ul. Strażackiej 2. Uczestnicy przejadą około 80 km i odwiedzą kilka ciekawych miejsc powiatu chełmskiego. Na metę wrócą do Chełma do restauracji Lwów. Dla najlepszych przewidziano nagrody, a dla wszystkich przydatne upominki. Zamiast pucharów będą bardzo oryginalne dyplomy, które wykonane są z ... drewna, a ręcznie namalowane na nich rysunki przedstawiają charakterystyczne obiekty z trasy rajdu. 

Więcej informacji o rajdzie na profilu Automobilklubu Chełmskiego na Facebooku.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe