Chełm: Zgłoś swój projekt do lokalnego programu rewitalizacji

  • 07.11.2019, 09:06
  • DSO
Chełm: Zgłoś swój projekt do lokalnego programu rewitalizacji
Rozpoczął się nabór projektów do lokalnego programu rewitalizacji. Chełmski magistrat zachęca wszystkich zainteresowanych do zgłaszania propozycji, które wpłyną na poprawę jakości życia na obszarze rewitalizacji.

Urząd Miasta Chełm przystąpił do aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Chełm na lata 2017-2023.

W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem dokumentu przeprowadzony zostanie nabór przedsięwzięć rewitalizacyjnych. Zainteresowani mogą zgłaszać propozycje działań rozwojowych, które chcieliby zrealizować na obszarze rewitalizacji.

Zgłoszenia inicjatyw można składać poprzez wypełnienie formularza dostępnego w Urzędzie Miasta Chełm oraz poniżej.

FORMULARZ

Wypełnione formularze należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub dostarczać osobiście do Urzędu Miasta Chełm (Biuro Obsługi Interesantów), ul. Lubelska 65 w godzinach pracy Urzędu.

Nabór trwa od 12 listopada 2019 r. do 22 listopada 2019 r.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dżejk kolins
dżejk kolins 07.11.2019, 10:23
Ja mam genialny pomysł! Odkręcić poprzednią "rewitalizację". Wywalić ten cały beton ze środka, zrobić przestrzeń parkową z szybkorosnącymi drzewami i ławkami do siedzenia. Musicie robić jakiś "nabór projektów"? A może prosty rzut oka na zdjęcie powyżej, na te ławki stojące na środku patelni, by zrozumieć, że tam nie trzeba jakichś wielkich pomysłów tylko zwykłego cienia.

Pozostałe