Biblioteka zaprasza na spotkanie z Agatą Passent

  • 06.11.2019, 13:02
  • DSO
Biblioteka zaprasza na spotkanie z Agatą Passent
14 listopada br. gościem spotkania autorskiego w ChBP będzie Agata Passent. Córka Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta oraz założycielka i prezesem Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej, która zajmuje się opieką nad dorobkiem poetki, między innymi organizuje konkurs na interpretację jej piosenek „Pamiętajmy o Osieckiej”. Wraz z Janem Borkowskim redaguje też 14-tomowy Wielki śpiewnik Agnieszki Osieckiej.

Agata Passent - polska filolog niemiecka, felietonistka. Pisze felietony do „Twojego Stylu” (stała współpraca od 1997) oraz „Twojego Dziecka”. Współpracuje z Radiem PiN, na którego antenie wygłaszała cotygodniowe felietony pt. „Stacja Warszawa”,z  Radiem Chili ZET oraz TVN24, gdzie jest współprowadzącą programu literackiego "Xięgarnia".

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Literacki Chełm: cykl wydarzeń kulturalnych”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wstęp wolny, zapraszamy do sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40) 14 listopada br. o godz. 18.00!

dso_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe