Za i Przeciw - Synonimy, reż. Nadav Lapid

  • 06.11.2019, 07:37
  • DSO
Za i Przeciw - Synonimy, reż. Nadav Lapid
Poniedziałek, 18 listopada 2019 o 17:00, Centrum Kultury Filmowej "Zorza"

ZA i PRZECIW to nowy, cykliczny projekt dla kinomanów połączony z rozmową z zaproszonymi krytykami filmowymi, z których jedna osoba jest zdecydowanie ZA filmem, a druga zdecydowanie PRZECIW. Po projekcji zaproszeni goście wraz z publicznością rozmawiają o filmie.

Listopadowe spotkanie to dyskusja u próbie ucieczki od swojego życia w oparciu o "Synonimy" najnowszy film Nadav Lapid, reżysera urodzonego w Tel Awiw-Jafa, Izrael.
Zaproszeni goście będą razem z publicznością rozmawiać w znanej formule cyklu:
ZA - Janusz Wróblewski
PRZECIW - Ola Salwa

SYNONIMY, reż. Nadav Lapid
Młody Izraelczyk, Yoav, przyjeżdża do Paryża. Po traumatycznych przejściach związanych ze służbą wojskową ma nadzieję zacząć nowe życie. Pragnie odciąć się od swojego kraju i trudnej przeszłości, nawet na poziomie językowym. Niestety, zna jedynie podstawy francuskiego, więc żeby ułatwić sobie komunikację oraz naukę, zaczyna wyszukiwanie synonimów do słów z języka hebrajskiego.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe