Warsztaty detektywistyczne z Dariuszem Rekoszem

  • 28.10.2019, 12:04
  • DSO
Warsztaty detektywistyczne z Dariuszem Rekoszem
Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza na warsztaty detektywistyczne, która odbędą się 9 listopada 2019 r. (sobota) o godz. 1100 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40). Spotkanie poprowadzi Dariusz Rekosz, autor książek przygodowo-detektywistycznych dla dzieci i młodzieży.

Pisarz jest twórcą kilkudziesięciu powieści, które powstały m. in. w cyklach wydawniczych: „Szkolny detektyw”, „Mors, Pinky i …”, „Detektywów para – Jacek i Barbara”. 

Ilość uczestników warsztatów jest ograniczona; prosimy o rezerwację miejsc: tel. 82 564-55-29 lub osobiście w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci. Sugerowany wiek uczestników: 9 - 12 lat, wskazane jest posiadanie długopisu i notesu.

Podczas spotkania Dariusz Rekosz wprowadzi młodych detektywów w arkana kodów, szyfrów i tajemnych znaków w aspekcie literatury detektywistycznej. Prowadzący zaprezentuje poszczególne zagadnienia, wykorzystując prezentacje multimedialne oraz konkretne zadania wykonywane wraz z uczestnikami. Krok po kroku wyjaśniane będą wszystkie niuanse szyfrowania i rozszyfrowywania wybranych tekstów, a uczestnicy będą mieli  możliwość odczytania  zakodowanych treści.

Spotkanie z Dariuszem Rekoszem odbędzie się w ramach projektu „Literacki Chełm: cykl wydarzeń kulturalnych”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

                                

dso_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe