Chełmskie Zaduszki Literackie w Bibliotece Pedagogicznej

  • 25.10.2019, 11:44
  • DSO
Chełmskie Zaduszki Literackie w Bibliotece Pedagogicznej
Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie i Chełmska Grupa Literacka „Lubelska 36” zapraszają na Chełmskie Zaduszki Literackie.

Podczas nastrojowego, pełnego liryki spotkania zaprezentowane zostaną sylwetki i twórczość zmarłych w ostatnich latach literatów z Chełma i okolic. Wiersze czytać będą pracownicy biblioteki i członkowie Chełmskiej Grupy Literackiej, którzy w ostatniej części zaprezentują także własną, liryczną twórczość.

Znajdzie się także gratka dla melomanów, bowiem podczas spotkania w własnym mini recitalu zaprezentuje się znany chełmski bard Marek Miszczuk.

Literackim zaduszkom towarzyszyć będzie wystawa prezentująca sylwetki nieodżałowanych poetów, a także zgromadzonych w bibliotece zbiorów ich autorstwa.

Na miłe i pełne ciepłych wspomnień spotkanie zapraszamy do Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie przy ul. Wieniawskiego 15, we wtorek, 5 listopada na godzinę 16:30.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe