Chełm: 34-latek próbował włamać się do puszek z ofiarami w kościele

  • 18.10.2019, 11:43
  • DSO
Chełm: 34-latek próbował włamać się do puszek z ofiarami w kościele
Za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowie 34-latek z Chełma. Mężczyzna kilka dni temu próbował włamać się do puszek z ofiarami w kościele. Został jednak spłoszony przez przypadkową osobę. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował zdarzenie i okazał się pomocny w identyfikacji i zatrzymaniu sprawcy.

O próbie włamania do puszek z ofiarami w jednym z kościołów w Chełmie policjanci zostali poinformowani w środę. Z relacji zgłaszającego wynikło, że sprawca został spłoszony przez przypadkową kobietę, która w tym czasie weszła do świątyni. Puszki zostały nienaruszone. Funkcjonariusze ustalili, że całe zdarzenie zarejestrował znajdujący się w przedsionku monitoring. Jak się okazało był pomocny w ustaleniu personaliów i zatrzymaniu sprawcy, którym okazał się 34-letni chełmianin.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe