Chełm: Czołowe zderzenie z autobusem na skrzyżowaniu Rejowiecka/Szpitalna

  • 17.10.2019, 13:24 (aktualizacja 21.10.2019, 13:21)
  • DSO
Chełm: Czołowe zderzenie z autobusem na skrzyżowaniu Rejowiecka/Szpitalna fot. Marek Meckier
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dzisiaj około południa na skrzyżowaniu ulicy Rejowieckiej i Szpitalnej.

Na miejscu był nasz reporter Marcin Petruk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Siła zderzenia była tak duża, że przód toyoty został niemal doszczętnie skasowany, autobus ma zbitą przednią szybę i uszkodzoną osłonę silnika.

Kierowca auta trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
andy
andy 18.10.2019, 10:56
dajcie nagranie z monitoringu albo rejestratora
o maly wlos
o maly wlos 18.10.2019, 07:18
akurat stalem wtedy na przejsciu dla
pieszych i malo brakowalo zeby ta babka nie skosila mnie i dwoch kobiet bo ledwo sie wyrobila wjezdzajac ze Szpitalnej na Rejowiecka z duza predkoscia. Moglo to sie skonczyc duzo grozniej bo juz przy skrecaniu widac bylo ze nie panuje nad autem . Gorna czescia pani garderoby byl sam stanik.




Jan Pasza
Jan Pasza 17.10.2019, 16:07
Lubelska zamknięta i ludzie w gestym ruchu nie umieją jeździć...
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 17.10.2019, 15:53
Autobusy tego typu mości redaktorze silnik mają w tylnej części pojazdu. Przed napisaniem tekstu warto zapytać kogoś kto sie orientuje w temacie.
Święta Helena
Święta Helena 17.10.2019, 21:58
Bonaparte, był Pan na miejscu czy taki z Pana znawca? Jak przyglądam się zdjęciom, to to, co znajduje się pod przednią szybą wygląda na silnik. Albo przynajmniej układ, który go przypomina. Wymaga Pan dokładnej znajomości mechaniki autobusów, samemu nie znając zasad używania interpunkcji, która jest bardziej podstawową wiedzą.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 18.10.2019, 05:14
Hehe! Spostrzegawczość godna pasażera wypasionej limuzyny. Czyżby podróżowanie autobusem po mieście droga Helu to był by dla Ciebie aż taki obciach?
W interpunkcji przeszkadzają mi te nowe tipsy. Trochę zbyt długie i nie mogę się przyzwyczaić. Jakoś musisz mi to wybaczyć.
Jutro idę do salonu. Bląd włosy nie kojarzą się zbyt dobrze. Przeflancuję się na rudo i tobie też podobną zmianę radzę. Zdrówka.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 17.10.2019, 18:29
... lub poczekać na przystanku, aż któryś nadjedzie, a nawet przejechać się po mieście. To nie są pojazdy o napędzie elektrycznym i położenia silnika nie da się nie zauważyć.
Ja
Ja 17.10.2019, 15:28
Jak sie nie da po tym miescie normalnie jezdzic to takie rzeczy sie dzieja
jojo
jojo 17.10.2019, 14:05
Jak on to zrobił??
Kamil
Kamil 17.10.2019, 13:40
Jakim cudem??

Pozostałe