Chełm: Miasto zapewni bezpłatny dowóz do lokali wyborczych

  • 09.10.2019, 12:57
  • DSO
Chełm: Miasto zapewni bezpłatny dowóz do lokali wyborczych
Prezydent Miasta Chełm zapewnia osobom niepełnosprawnym bezpłatny transport samochodowy do obwodowych komisji wyborczych w dniu wyborów do Sejmu i Senatu, czyli w najbliższą niedzielę, 13 października.

Mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z tego udogodnienia w godzinach od 10:00 do 15:00.

Osoby, które są zainteresowane bezpłatnym dowozem do komisji obwodowych, prosimy o zgłoszenie do Urzędu Miasta Chełm przy ul. Lubelskiej 65. Można to zrobić osobiście w pokoju nr 29 (w Biurze Rady Miasta) lub telefonicznie pod numerem (82) 565 45 57.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łubu Dubu
Łubu Dubu 09.10.2019, 17:19
Tekst w kategoriach przedwyborczej reklamy. Szczytny cel, popieram tylko małe sprostowanie, bo w rzeczywistości nie ma nic za darmo. Za dowóz zapłacimy wszyscy bo każda dotacja czy fundusz w bgt pochodzi w istocie z danin społeczeństwa.
2 KIje na grzebiecie Lubu Dubu
2 KIje na grzebiecie Lubu Dubu 10.10.2019, 00:38
no dobrze napisales wskazales ze nie zyczsz sobie by siegano do kieszeni Twojej w sprawie malej choc czasem duzej czyli dotarcie do lokalu wyborczegi -jak rozumiem za grosz zrozumienia czy empatii- liczy sie tylko Twoj zysk. Zalosny jestes jak maly czlowieczej
Lubu Dubu
Lubu Dubu 11.10.2019, 10:18
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocna stroną. Cel jest szczytny, natomiast, każdy rozsądny i nawet średnio rozgarnięty obywatel nie lubi jak wladza wciska mu kit, zbijajac polityczny kapitał jakby nie bylo w czasie wyborów.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 10.10.2019, 05:17
Nie wyma*** tak tymi kijami, bo kto czym wojuje, najczęściej od tego ginie. Nikt nie lubi jak mu "umiłowana" władza w kieszeni gmera - to jest fakt niezaprzeczalny.
Co do tej, jak tu widzimy empatii transportowej względem osób starszych i niepełnosprawnych, to tym razem chyba taka niebezinteresowna, jednorazowa - wyborcza. Bo jak to się ma do empatii transportowej magistratu na codzień, czyli już dokonanej i planowanej w przyszłości kolejnej wycinki linii miejskich autobusów, jak tych nieszczęsnych drzew w Puszczy Białowieskiej? Ciekawym jest, o czyj zysk akurat w tym wypadku chodzi? Bo z pewnością nie o emerytów i innych osob majacych kłopoty z poruszaniem się po mieście.

Pozostałe