ks. Rafał Pastwa - "Zrost. Słowami przedstawiony fragment mojego życia z wnętrza Lublina".

  • 07.10.2019, 13:42
  • DSO
ks. Rafał Pastwa - "Zrost. Słowami przedstawiony fragment mojego życia…
- "Ostatnio postanowiłem przebiec kilkanaście kilometrów. W niedzielne przedpołudnie. Było piękne słońce. Biegłem pasem dla biegaczy, spacerujących, a obok była wyznaczona ścieżka rowerowa. I tak sobie pomyślałem, że i jedni i drudzy biegną blisko środka. Nikt nie chce przy marginesie, żywopłocie, ale to powoduje jakieś kolizje, jedni na drugich czasami się denerwują. Pomyślałem, że to jest właśnie rozwiązanie naszych problemów: że trzeba spojrzeć na perspektywę drugiego. To jest moja perspektywa. Zapraszam do wejścia w ten świat" - powiedział nam w wywiadzie Rafał Pastwa, dziennikarz, teolog, duchowny katolicki, poeta, autor książki "Zrost. Słowami przedstawiony fragment mojego życia z wnętrza Lublina".

Opowie o niej w trakcie spotkania autorskiego w sali widowiskowej Chełmski Dom Kultury (15.10.2019 g.19.00). O "Zroście" również w wywiadzie dla Radia Bon Ton ⬇

loadingŁaduję odtwarzacz...

dso_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe