Opowie o niej w trakcie spotkania autorskiego w sali widowiskowej Chełmski Dom Kultury (15.10.2019 g.19.00). O "Zroście" również w wywiadzie dla Radia Bon Ton ⬇
ks. Rafał Pastwa - "Zrost. Słowami przedstawiony fragment mojego życia z wnętrza Lublina".
- "Ostatnio postanowiłem przebiec kilkanaście kilometrów. W niedzielne przedpołudnie. Było piękne słońce. Biegłem pasem dla biegaczy, spacerujących, a obok była wyznaczona ścieżka rowerowa. I tak sobie pomyślałem, że i jedni i drudzy biegną blisko środka. Nikt nie chce przy marginesie, żywopłocie, ale to powoduje jakieś kolizje, jedni na drugich czasami się denerwują. Pomyślałem, że to jest właśnie rozwiązanie naszych problemów: że trzeba spojrzeć na perspektywę drugiego.
To jest moja perspektywa. Zapraszam do wejścia w ten świat" - powiedział nam w wywiadzie Rafał Pastwa, dziennikarz, teolog, duchowny katolicki, poeta, autor książki "Zrost. Słowami przedstawiony fragment mojego życia z wnętrza Lublina".
- 07.10.2019 13:42 (aktualizacja 20.08.2023 13:32)

Reklama





![[PEŁNA WERSJA] Chełmscy Ratownicy Medyczni w Studiu Radia Bon Ton! [PEŁNA WERSJA] Chełmscy Ratownicy Medyczni w Studiu Radia Bon Ton!](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-pelna-wersja-chelmscy-ratownicy-medyczni-w-studiu-radia-bon-ton-1770983923.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze