Chełm: Oficjalne otwarcie Centrum Usług Wspólnych NFZ

  • 03.10.2019, 10:48 (aktualizacja 03.10.2019, 10:55)
  • DSO
Chełm: Oficjalne otwarcie Centrum Usług Wspólnych NFZ
W Chełmie ruszyło pierwsze w Polsce Centrum Usług Wspólnych NFZ. Wczoraj - na specjalnie zwołanej konferencji - przecięli wstęgę prezydent miasta Jakub Banaszek oraz pełniący obowiązki prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Adam Niedzielski i dyrektor lubelskiego oddziału NFZ Karol Tarkowski.

W Centrum w Chełmie rozpatrywane będą m.in. elektroniczne wnioski o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego. Podania mają trafiać do Chełma z całego kraju.

Jednostka funkcjonuje w siedzibie NFZ przy ulicy Ceramicznej w Chełmie. Zatrudnienie znalazło już 8 osób, docelowo w chełmskim CUW ma pracować 30 osób.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe