Chełm: Powołano Radę Muzeum Ziemi Chełmskiej

  • 20.09.2019, 09:29 (aktualizacja 20.09.2019, 12:34)
  • DSO
Chełm: Powołano Radę Muzeum Ziemi Chełmskiej
Dariusz Grabczuk, Longin Bożeński i Jan Paszkiewicz to reprezentanci wybrani przez radę miasta na ostatniej sesji do Rady Muzeum Ziemi Chełmskiej.

Ponadto jej członkami zostali zostali: Honorata Mielniczenko - historyk sztuki, kustosz i dyrektor Muzeum Czartoryskich w Puławach, archeolog dr Stanisław Gołub, Dorota Cieślik, dyrektor departamentu edukacji i sportu UM, archeolog Tomasz Dzieńkowski, adiunkt w instytucie archeologii na UMCS, Małgorzata Deneka-Angel, kierownik ośrodka zamiejscowego w Chełmie Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie, dr Piotr Kopszak, historyk sztuki i kustosz dyplomowany Muzeum Narodowego w Warszawie, dr Beata Fałda, prorektor PWSZ w Chełmie, Zygmunt Nasalski, emerytowany dyrektor Muzeum Lubelskiego oraz prof. Andrzej Buko z PAN. 

Przypominamy, że wraz z końcem sierpnia wygasł kontrakt dotychczasowej dyrektor Krystyny Mart. Od września pełniąca obowiązki dyrektora Muzeum Ziemi Chełmskiej jest Natalia Jędruszczak.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Konio
Konio 23.09.2019, 13:10
żydokomuna
Pr
Pr 20.09.2019, 18:46
Widać jak PO dogaduje się z PiSem. Najpierw Kazimierczak zostaje dyrektorem pogotowia a teraz Grabczuk wchodzi do rady muzeum
gosc
gosc 21.09.2019, 03:49
Towarzyszu nie pindol

Pozostałe