Chełm: Remont DK12 - złożono wniosek o wydłużenie terminu realizacji inwestycji

  • 20.09.2019, 09:22
  • DSO
Chełm: Remont DK12 - złożono wniosek o wydłużenie terminu realizacji inwestycji
Co z modernizacją drogi krajowej nr 12? - dopytywał się na ostatniej sesji rady miasta Chełm wiceprzewodniczący Dariusz Grabczuk.

Okazuje się,  że negocjacje z firmą Budimex powoli dobiegają końca. O ich przebiegu mówiła na ostatniej sesji wicedyrektor departamentu inwestycji i rozwoju Katarzyna Fik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ponadto urząd miasta wystąpił do Centrum Projektów Transportowych z wnioskiem o wydłużenie terminu realizacji inwestycji o rok, czyli do końca 2021. 

Przypominamy, że w połowie lipca firma Budimex odstąpiła od zawartej z ratuszem umowy na przebudowę drogi krajowej nr 12 przebiegającej przez miasto, bo miasto nie chciało wyłożyć dodatkowych pieniędzy. Koszty inwestycji poszły w górę, ponieważ  zmienił się standard drogi.

Pierwotnie remont Rejowieckiej miał ruszyć w listopadzie ubiegłego roku, potem była mowa o kwietniu, w końcu - o połowie maja.


Chełm: Sprawą remontu DK12 zajmie się Prokuratoria Skarbu Państwa

Chełm: Budimex odstąpił od umowy na przebudowę krajowej '12'! [AKTUALIZACJA]

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe