Niedziela, 20.10.2019

Chełm: 22-latek szarżował nocą po mieście

  • 17.09.2019, 13:27
  • DSO
Chełm: 22-latek szarżował nocą po mieście
Dzisiaj po północy 22-letni kierowca audi z gminy Chełm urządził sobie rajd po mieście. Został zatrzymany, gdy pędził ulicą Armii Krajowej z prędkości ponad 120 kilometrów na godzinę.

Uprawnienia do kierowania pojazdami stracił dzisiejszej nocy 22-letni mieszkaniec gm. Chełm. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej, gdy jechał z prędkością ponad 120 km/h w terenie zabudowanym. Policjanci za popełnione wykroczeniem zatrzymali jego prawo jazdy oraz ukarali grzywną w postaci mandatu karnego. W tym przypadku zostaną też naliczone punkty karne.

Funkcjonariusze apelują o zachowanie rozsądku na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że to również od nas samych zależy czy bezpiecznie dotrzemy do celu

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wrrrr
Wrrrr 20.09.2019, 09:02
Widzę bardzo boli treść tablicy rejestracyjnej... Chełmianie mocno miejscy, tylko jakoś tego miasta nie widać, szczególnie wieczorami ulice puste. To "miasto" nie ma życia nocnego. Może dla tego że każdy chełmianin idzie spać z kurami, żeby krówki i świnki rano oporządzić...
Syntex
Syntex 20.09.2019, 16:36
To spadaj do lasvegas gościu z lasborek jak ci nie odpowiada😆
LC
LC 19.09.2019, 20:18
*** LKS
Taxi
Taxi 19.09.2019, 06:07
Ok też jestem burakiem... ale LC 😆
Do taxi
Do taxi 18.09.2019, 20:57
Jesteś bardzo ograniczony i sfrustrowany a przede wszystkim pewnie jeździsz tylko po Chełmie i po wsiach. Uświadamiam Ci że w całej Polsce można zobaczyć niejednego tzw.przez Ciebie "buraka" buraku.
Taxi
Taxi 18.09.2019, 13:23
Nie kazdy LCH to burak ale kazdy burak to LCH. Poza tym potomek buraka LCH ktory jest LC to tez burak. Hehe nie irytujcie sie zacznijcie jezdzic kulturalnie i zgodnie z przepisami tak jak w Europie nie szpanujcie to zmienie zdanie. Ulica to nie polna droga a samochod to nie furmanka.
Twoja stara
Twoja stara 18.09.2019, 20:20
Co mają do tego rejestracje? Burak to burak, a Ty pisząc to co napisałeś, sam nim jesteś...
BuractwoICebula
BuractwoICebula 18.09.2019, 10:26
Ot i kometarze kto lepszy LC (mieszczanie) czy LCH (wies i ludzie gorszego sortu?) Zakompleksione buractwo ktokolwoek o tym wspomnial,kawałek blachy nie świadczy o charakterze jazdy.
Szofer
Szofer 18.09.2019, 08:57
LCH zakała naszych drog.
Łukasz
Łukasz 18.09.2019, 12:46
Jestem z LC a jeżdżę braku na Lch i pal dzide geju
R2d2
R2d2 18.09.2019, 17:16
Taki ty z lc jak ja z LA ....co nie wiesz co to jest la pajacu a babcia skad ...wies to stan umyslu buraku
Konrad
Konrad 18.09.2019, 13:57
Sądząc po wypowiedzi to czy będziesz jeździł na LU, WE, TK, GA to i tak musisz słomę z butów wyciągnąć
Krzysiu
Krzysiu 18.09.2019, 07:45
Utrata prawojazdy jedynie na 3 miesiące i mandat, czy naprawdę to taka ważna informacja dla chelmian. W nocy jechać 120 po chemie to nie jest jakiś wyczyn i policja też o tym wie. Nie usprawiedliwiam tego ale niech zajmą się pijakami za kierownicą i tymi co naprawdę zapierd....
Apap
Apap 18.09.2019, 06:10
Jak zwykle burak z LCH. Zamienił fure na 30 letniego golfa i rura...slizgawica na mózgu.
Paweł
Paweł 18.09.2019, 07:11
A buraków z LC to nie ma?
JP
JP 18.09.2019, 00:15
JP 100%
Nie policjant
Nie policjant 18.09.2019, 08:11
Inteligentny komentarz młodego matoła, wciąż jest nadzieja dla ciebie
J.P.
J.P. 17.09.2019, 23:54
Bez kitu ledwo co ze świateł ruszył i na pierwszym przystanku zatrzymali 😂😂😂
Łubu Dubu
Łubu Dubu 17.09.2019, 21:28
Myślałem, że o tej porze policja śpi twardym snem stróża nocnego. Co noc mieszkańcy Chełma wysłu***ą pisku opon na osiedlowych uliczkach i na parkingach przy Tesco czy Carrefourem i nigdy nie ma tam policji, a tu nagle taki fart, zatrzymują gościa o północy na głównej arterii miasta. Sukces. Pewnie będą medale, a może i koledzy sypną helikoptera własnoręcznie wycinane konfetti.
Drifter na ręcznym
Drifter na ręcznym 17.09.2019, 22:48
A gdzie mieszkasz to nie bedziemy latać pod twoim blokiem
Łubu Dubu
Łubu Dubu 18.09.2019, 14:03
Ja też latam tylko dla bezpieczeństwa i świętego spokoju poza miastem albo jeździmy na tory w Miedzianej pod Kielcami i w Warszawce na Bemowie. Trzeba wyskoczyć z grosza ale robisz bezpiecznie co chcesz i jak długo chcesz.
Olo
Olo 18.09.2019, 07:48
Na ręcznym to ty jedziesz całe życie
Mat