Chełm: Wojewódzki Urząd Pracy przeniesie się na ul. Mickiewicza?

  • 17.09.2019, 08:42 (aktualizacja 17.09.2019, 13:25)
  • DSO
Chełm: Wojewódzki Urząd Pracy przeniesie się na ul. Mickiewicza?
Budynek przy ul. Mickiewicza 37, w którym wcześniej mieściło się Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych i ośrodek medycyny pracy, będzie użytkowany przez jednostki organizacyjne Województwa Lubelskiego m.in. Wojewódzki Urząd Pracy.

Budynek zostanie zmodernizowany za 6 mln złotych.

O planach dot. tego budynku, na dzisiejszym briefingu prasowym mówił Zdzisław Szwed, członek zarządu województwa lubelskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prace mają się rozpocząć jeszcze w tym roku. Ich zakończenie planowane jest na rok 2021. Po remoncie i modernizacji ulokowane zostaną w nim jednostki organizacyjne województwa lubelskiego, które maja swoją siedzibę w Chełmie. 

Nieruchomość przy ul. Mickiewicza 37, stanowiąca własność województwa lubelskiego, w poprzednich latach dwukrotnie była wystawiana na sprzedaż - za pierwszym razem za 3,1 mln zł, za drugim za 2 mln zł. Chętnych na zakup jednak nie było, więc przetargi unieważniono.

Urząd Marszałkowski w Lublinie od dwóch lat przymierzał się przenieść tam chełmskie jednostki, które obecnie mieszczą się w gmachu, jednak do tej pory przystosowanie budynku do potrzeb urzędników okazywało się zbyt kosztowne. 

Budynek jest pięciokondygnacyjny o pow. użytkowej 2 179 m2 z podpiwniczeniem, salami wykładowymi, sanitariatem oraz stołówką z zapleczem kuchennym. 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Asd
Asd 19.09.2019, 06:55
Głosujmy na Konfederację a nie na zakłamanych lewaków czy na PiS które nic nie ma w sobie z prawicy bo to lewica.
dr mgr inz
dr mgr inz 18.09.2019, 20:22
to jest pralnia jakas taki koszt za remont budynku jestem budowlancem taki projekt bym od*** ze by galerie tam jeszcze zmiescili dla calego tego qurestwaz parkingami nawet
Gość
Gość 18.09.2019, 14:29
To co się dzieje to jakaś paranoja
bezrobotny
bezrobotny 18.09.2019, 11:02
Tutaj chodzi o urząd który zatrudnia siedem osób. Tal więc miejsca parkingowe są
Miszyk
Miszyk 18.09.2019, 09:18
Ciekawe gdzie peteci zaparkuja swojr auto

Pozostałe