Poniedziałek, 23.09.2019

Chełm: Wypadek na Placu Gdańskim. Motocyklista trafił do szpitala

  • 11.09.2019, 11:57 (aktualizacja 12.09.2019, 13:22)
  • DSO
Chełm: Wypadek na Placu Gdańskim. Motocyklista trafił do szpitala fot. Marek Meckier
Dzisiaj około godz. 9 na placu Gdańskim doszło do groźnego wypadku. Taksówkarz - kierowca Volkswagena Passata, zjeżdżając z ulicy Podwalnej, wjechał w motocyklistę.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Na miejscu obecny był dziennikarz Super Tygodnia Marcin Petruk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na trasie wciąż są utrudnienia. Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności.

dso_
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (4)


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obywatel
Obywatel 13.09.2019, 16:26
Już psy powiesili na tych taksówkarzach jakby tylko oni w Chełmie uczestniczyli w wypadkach i nikt wiecej
Mikołaj
Mikołaj 13.09.2019, 13:24
Taxi jedzi najlepiej a każdy wie jakie są drogi w chełmie
HURT.
HURT. 12.09.2019, 17:53
PO PROSTU NIKT NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW !! W MIEŚCIE JEST OGRANICZENIE DO 50 km A WSZYSCY KIEROWCY JADĄ DUŻO SZYBCIEJ 60 LUB 70 km i DLA TEGO DOCHODZI DO WYPADKÓW !!
Berlusconi
Berlusconi 11.09.2019, 21:59
Wolniej Ludzie jak sie człowiek spieszy to sie diabeł cieszy ......
Basia
Basia 11.09.2019, 19:53
Mnie kilka razy taksówkarz dał pierwszeństwo na pasach a także
motocyklista zatrzymał się przed pasami Dziękuję im za ten gest
zbigniew
zbigniew 11.09.2019, 19:14
w przyblizeniu na zdjeciu widac ze kierujacego motorynka portki sie rozlecialy;) HEHE najadl sie strachu dobrze ,ze do fontanny nie wlecial
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 11.09.2019, 21:01
Panie Zbigniew!
Dla zdrowotności, pokoju ducha i co by nie było więcej obciachu lepiej zbastować z oglądaniem jedynie sprawiedliwej tv. I rachunki za prąd będą niższe...
nie chełmofon!
nie chełmofon! 11.09.2019, 21:01
I tobie debilu na kredzie wychowany portki by pusciły na szwie po takim strzale !!!!!
Znamaciosoba
Znamaciosoba 11.09.2019, 20:14
Darował bym tego typu komentarze, bo gdy to pana dziecko miało wypadek, nie sądzę żeby było Panu tak do śmiechu..
Nie pozdrawiam 🙃
Aha
Aha 11.09.2019, 18:09
Ale czy tylko taxi jeździ szybko? Moje dziecko oblało egzamin prawo jazdy na mieście, bo kierowca jechał za szybko.
Xxx
Xxx 11.09.2019, 15:20
W przeciągu 2 dni taksówkarze wymusili mi 3x pierwszeństwo... Gdy wysiadłam do jednego z w.w. na światłach i chciałam mu zwrócić uwagę to cwaniaczek zamknął się w aucie z szyderczym usmieszkiem
Pozdro
Pozdro 11.09.2019, 17:10
Nie będzie brudasa podwozil
Gosc
Gosc 11.09.2019, 14:53
Panowie taksówkarze bardzo się spieszą do klientow i za szybko jeżdżą ! I to głównie starsi panowie są..Niejednokrotnie na zielonych światłach spychają dosłownie lub wjeżdżają dosłownie na człowieka na przejściu dla pieszych.To jest skandal! I tutaj pewnie było to samo ,taksówka zjeżdżała z gory..I motocyklista poszkodowany który jechał prawidłowo..Uważajcie na taksówkarzy..!!!
Jola
Jola 11.09.2019, 14:51
Witam dziś może 5 minut po tym wszystkim na rodzie obok Kameny ja jadąc od UM w stronę wiaduktu z prawego pasa dosłownie obok z pasa lewego dosłownie o mały krok Taksiarz nie potrącił pieszego na pasach jak dobrze wiemy 70-80% taksiarzy w Chełmie to byli policjanci milicjanci i jak ich zawał tak zwał.DLATEGO MOŻNA IM WSZYSTKO bo pewnie kolegów jeszcze mają tam gdzie trzeba w końcu policja wzięła by się za nich
Taksówkarz
Taksówkarz 11.09.2019, 19:39
Ciebie chyba Bóg opuścil....
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 11.09.2019, 21:16
Złotówa
Ogarnij się. Nie paplaj bez potrzeby...
Chełmianin
Chełmianin 11.09.2019, 13:40
Zgadzam się z przedmówcą, że ,,taksówkarzom wszystko można" Zbyt pewność siebie oraz niestety podeszły wiek taksówkarzy wpływa negatywnie na jazdę. Ja nie jeżdzę już taksówkami szczególnie FINO z tego powodu, że boję się o swoje życie. Przepraszam, ale dziadki pod 70 to na emerytrę, a nie do tak odpowiedzialnej pracy i do tego ceny usług nieadekwatne do niczego.
Marcel
Marcel 12.09.2019, 11:29
Chcisłbyś nie płacić wcale???a kto cię upoważnił do takich osondów
Arek
Arek 11.09.2019, 17:14
Ja już nie jeżdżę Mpt, FINO jak najbardziej tak. A ceny... Niskie, a jak cie nie stać to jest CLA
Pozdro
Pozdro 11.09.2019, 17:14
W MPT jest większa ilość emertów,ale chelmianin widać z konkurencji. Ceny adekwatne do ZUS-u.
Kwiatuszek335
Kwiatuszek335 11.09.2019, 12:14
Taksowkarzom w Cielmie wszystko mozna. Nigdy nie patrza.
Fork
Fork 11.09.2019, 12:59
to nie widziałeś jak krakowscy taksówkarze jeżdżą
Marks
Marks 11.09.2019, 14:38
Krakowskie TAXI to tragedia jeżdżą na stłuczkę głównie trzeba uważać zwłaszcza na starsze auta.

Pozostałe