Poniedziałek, 23.09.2019

Chełm: Dobra wiadomość dla kierowców! Remont przejazdu kolejowego dobiegł końca

  • 09.09.2019, 11:57 (aktualizacja 12.09.2019, 08:53)
  • DSO
Chełm: Dobra wiadomość dla kierowców! Remont przejazdu kolejowego dobiegł końca
Dobra wiadomość dla zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta. Remont przejazdu kolejowego Chełm Miasto na ulicy Lubelskiej zakończono przed terminem.

Jak informuje Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego 'TRANSKOL' Sp. z o.o.  wykonawca robót remontowych na przejeździe kolejowym Chełm Miasto, dzisiaj zostanie on otwarty do użytku. Ruch zostanie przywrócony o godz. 19.

Pierwotny termin zakończenia prac planowany był na 12 września. Wykonawcy udało się zakończyć prace 3 dni wcześniej.

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lol
Lol 10.09.2019, 14:07
Ale przecież sam przejazd nie był ruszony tylko tory na przejeździe, dla samochodów żadna poprawa przejazdu,, a rok znów zamkną bo przejazd będą remontować.
Rebet
Rebet 09.09.2019, 21:39
Skończony a to dobre, jeden tor a drugi? To jest jakaś patologia...
Na pochybel hejterom
Na pochybel hejterom 09.09.2019, 12:35
no a teraz te wszystkie "bolki"- "Napoleony"-" Lubu-Dubu" i inne takie co tak najezdzaly na Ratusz i Prezydenta i Kolej- do szeregu i choc raz powiedziec slowo przepraszam
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 09.09.2019, 21:42
Za co i kogo przepraszać cymbale? Czy za to, że z zaplanowanych dwóch wyremontowano tylko jeden tor i prawdopodobnie może za dwa tygodnie, albo kiedy tam się namyślą cdn? Jakoś słabo ten magistrat poinformowany...
No cóż, mają ważniejsze sprawy na głowie - "igrzyska ludowe" za pasem...
Henia
Henia 09.09.2019, 14:57
To remont robi kolej dlatego sprawie poszło a nie Banaszek ,A co Pan Prezydent o Ul rejowieckiej ,Rampie Brzeskiej powie???))) Ucichło.cosik w ratuszu..,,,tylko igrzyska z TVPIs się odbędą dla ludu,,,,w Parku Miejski, masakra,,,kiełbasa wyborcza,,,
deny
deny 14.09.2019, 09:34
masz racje, ale piszesz jak Rosjanie, ciekawe ze i tutaj są trole
Heniutek
Heniutek 09.09.2019, 15:18
mysle ze nie ucichlo-dla przypomnienia przebudowa Rejowieckiej zostala " zapalanowan" przez poprzednie rzady chelmskie ale nie zabiezpieczono na to wystarczajaco odpwiednich srodkow-tj. jak sie czyta jaka doatacja i subwecja i jaki koszt byl planowanych to mozna zapytac sie co sie stalo z pozostalymi milionami? po drugie to nie Ratusz tylko Budimex raptem oglosil ze nie rozpocznie prac bo chce wiecej kasy i jeszcze raz kasy i po trzecie to "budimex" oglosil ze w trosce o dobro mieszkancow Chelma nie zamierza przebudowywac Rejowieckie. Henia.masz 20 mln trzeba bylo dac do koszyka "Budimexowi" i bylo by po zawodach - Sprawa jest w Prokuratorii jak podawal Ratusz i mysle ze na dobrej drodze. Heniu- ksiazka skarg i zazalen to p.Fisz
Jarek
Jarek 10.09.2019, 13:14
Głupotki takie Heniutek wypisuje... Przez ostatnie osiem lat... Itd Jak długo będziemy słuchać Fisz to i tamto? Wszyscy źli, Budimex zły, Fisz zła i tylko Banaszek dobry... Litości.
Heniutek
Heniutek 10.09.2019, 18:36
Jareczku-tak masz racje najlepiej za wszystkie niepowodzenia ostatnich 30 lat to obciazyc nowa wladze. Q......a gdzie byles prze nte 30 lat, dlaczego buzke na klodke trzymales? dobrze bylo wczesniej?, a co do remontu przejazdu - to wylaczenie Lubeslkiej na czas remontu musialo wspolgrac z planami miasta- logiczne chaby-inaczej to samowolka. A teraz Jareczku opowiedz wyszstkim jak poprzednia wladza wycinala drzewa nie majac zgody na to i jak to sie stalo ze najprawdpoodbniej Miasto bedzie musialo zaplacic kare? No cudotworco i jasno widzacy chwal sie ta poprzednia wladza - PiS to nie do konca moja bajka ale rozgraniczma co dla miasta i regionu a co jesli o Polske w sensie Panstwa chodzi. Jareczku napisz cos o tym jak Greenpace-morde w kubel wsadzil gdy warszawskie scieki plynely do Wisly i sie nawet slowem nie zajaknal ze jest be-a dzis blokuja na redzie w zatoce Gdanskije statetk ktory mial byc zaladowyn weglem..

Pozostałe