Włodawa: Obrońcy drzew dopięli swego

  • 06.09.2019, 11:26
  • DSO
Włodawa: Obrońcy drzew dopięli swego
Wygląda na to, że starania członków inicjatywy Lokalnej Między Drzewami przyniosły rezultat. Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński obiecał przyjrzeć się projektowi rewitalizacji terenu wokół Czworoboku i zawalczyć o rosnące tam drzewa.

Pierwotnie inwestycja zakładała ich wycięcie. Pod petycją domagającą się zmiany projektu rewitalizacji włodawskiego rynku, podpisało się prawie 2 tysiące osób.

O sprawie pisaliśmy tu: Włodawa: Mieszkańcy protestują przeciwko wycince drzew w centrum miasta

Mówi Edyta Gałań z Inicjatywy Lokalnej Między Drzewami:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółów dotyczących nowego planu zagospodarowania zieleni na włodawskim rynku oraz zmian projektowych jeszcze nie ma. Wymagają one m.in. nowej, szczegółowej oceny drzewostanu oraz opinii konserwatora zabytków, na co trzeba będzie poczekać. 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zdrowy
zdrowy 07.09.2019, 23:33
Zgadzam się, chrońmy to co rosło tyle lat i przynosi nam korzyści... łatwo wyciąć.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 07.09.2019, 21:32
Jeżeli są zdrowe, nie odpuszczajcie tych drzew, nawet jednego. Trzeba patrzeć na ręce miejskich urzędników. Oni to inny gatunek człowieka. Pozdrawiam!

Pozostałe