Włodawa: XX Festiwal Trzech Kultur z gwiazdami - Lipnicka, Kukulska i Wrońska śpiewają Cohena

  • 06.09.2019, 07:56 (aktualizacja 06.09.2019, 08:31)
  • DSO
Włodawa: XX Festiwal Trzech Kultur z gwiazdami - Lipnicka, Kukulska i Wrońska śpiewają Cohena
Festiwal Trzech Kultur we Włodawie - zainicjowany w 1995 roku - to pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne w Polsce. To również niezwykła impreza łącząca przeszłość Włodawy - małego, kresowego miasteczka z jego teraźniejszością.

Poprzez wydarzenie Muzeum Zespół Synagogalny we Włodawie realizuje ekumeniczny program ochrony, edukacji i promocji miejscowej tradycji pogranicza kultur, tolerancji i koegzystencji wyznawców prawosławia, judaizmu, katolicyzmu i protestantyzmu - twórców dziejów Włodawy.

W czasie trzech dni zacierają się różnice, trwa dialog kultur, który łączy, fascynuje, inspiruje. To czas, gdy odbywają się koncerty i przedstawienia z udziałem gwiazd największego formatu oraz liczne wystawy. Dopełnieniem „trzech dni z gwiazdami” są działania edukacji kulturalnej w postaci warsztatów, wykładów i spotkań teatralnych.

Tworząc program pamiętamy, by wszystkim dostarczyć licznych atrakcji. By śmiechu, łez, emocji i wzruszeń było co niemiara.

XX Jubileuszowy Festiwal Trzech Kultur odbędzie się w dn. 20-22 września 2019 r.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jacek
Jacek 07.09.2019, 12:20
Barany , zamiast organizować imprezy w czasie letniego sezonu ( j.białe ) dużo drobnych sklepikarzy i miasto by zarobiło to oni robią to jesienią lub zimą .
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 09.09.2019, 06:09
Może to pod inną publikę, niż ta uchlana nad białym.

Pozostałe