Chełm: Ostatni dzwonek na dofinansowanie do kotłów na biomasę

  • 28.08.2019, 10:09
  • DSO
Chełm: Ostatni dzwonek na dofinansowanie do kotłów na biomasę
Chełmianie będą mogli skorzystać z odnawialnych źródeł energii. Chełmski ratusz zamierza ubiegać się o dofinansowanie na zakup kotłów na biomasę.

Piece na pellet to ekologiczne źródło ciepła w domu. Dofinansowanie wynosi do 85% kosztów netto zakupu pieca.

Ze względu na krótki czas na przygotowanie projektu o dofinansowanie, DEKLARACJE uczestnictwa w projekcie należy składać w Urzędzie Miasta Chełm, w sali nr 23a, w NIEPRZEKRACZALNYM terminie do 28.08.2019 r.

Termin podpisywania umów z firmą DOECO GROUP na przeprowadzenie inspekcji terenowych ws. instalacji kotłów na biomasę, będzie ustalany indywidualnie z każdym mieszkańcem, który złożył w ww. terminie DEKLARACJĘ na "pellet".

W związku z powyższym w DEKLARACJI proszę wpisywać nr telefonu w celu bezpośredniego kontaktu. Ankietę pobierzecie ze strony internetowej magistratu

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe