Poniedziałek, 23.09.2019

Chełm: Wakacyjna Trasa Dwójki w TVP2 z Chełma

  • 28.08.2019, 08:27 (aktualizacja 09.09.2019, 18:38)
  • DSO
Chełm: Wakacyjna Trasa Dwójki w TVP2 z Chełma
Koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki odbędzie się w 13 września w Parku Miejskim. Znamy pierwszych wykonawców!

Wakacyjna Trasa Dwójki to w tym roku jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych. Na koncerty z cyklu "Lato, Muzyka, Zabawa" przybywają dziesiątki tysięcy widzów. 

Dotychczas na koncertach "Lato, Muzyka, Zabawa" zagrali m.in. Cleo, Margaret, Komodo, Sound’n’Grace, Filatov&Karas, Red Lips, Andrzej Piaseczny, Mesajah, Gromee, Afromental, Michał Szpak, zespół Shanguy, Marcin Sójka, Piotr Cugowski, Roksana Węgiel i Sarsa. Warto wspomnieć, że program i artyści, którzy pojawią się na scenie, nie są identyczne w każdym mieście. 

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 Chełm

Od godziny 20:00 na scenie rozstawionej w Parku Miejskim będą występowały największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nie zabraknie artystów Disco Polo. 

Wystąpią:

  • Gromee
  • CLEO
  • Weekend
  • Rafał Brzozowski
  • Jorrgus
  • Playboys
  • Milano
  • Harlem
  • Ryszard Makowski
  • Savage
  • Golec uOrkiestra

Koncert tradycyjnie wyemituje TVP 2. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 20:40.

Wydarzenie "Lato, Muzyka, Zabawa" będzie można obejrzeć również online za pośrednictwem WP Pilot. Wystarczy dokonać darmowej rejestracji i włączyć kanał TVP 2.

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość 2
Gość 2 29.08.2019, 16:58
Ta nikt nie słucha disco polo a każdy zna słowa. Sama elita się zebrała kulturalna Chełma. Żenada myślą, że wszystko im się należy i Metallica na wschod przyjedzie. Tylko prawda jest taka, że na koncerty disco polo i tak przychodzi najwięcej osób. Takich rockmanów jest niewiele a wszędzie gra się komercję to co ściągnie więcej ludzi by zwróciły się koszty.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 30.08.2019, 07:52
Tak, tak... Obowiązkim "wszystkich" jest równać do "klepiska". Jak który się wychyli, ze świętym oburzeniem szybko pociągną go z powrotem do błocka. Tak, tak...
Anonim23
Anonim23 29.08.2019, 16:09
Na taki koncert miasto ma pieniądze. A żeby dziury w drogach połatać albo wykonać nowe nawierzchnie nie ma pieniędzy. Np. Ul. Rejowiecka miał być remont i cisza. Zaczną robić w zimie i będą kłaść asfalt na śnieg. Śmiechu warte....
asia
asia 03.09.2019, 10:28
BYLO DIE UDZIELAĆ JAK FISZ RZADZILA NIE BYLO NIC ROBIONE TYLKO KRADLA A TERAZ *** CHCECIE ZŁOTE GÓRY
Zawiedziona
Zawiedziona 29.08.2019, 13:20
Disco polo, to nie muzyka, dla nas tylko takie gwiazdy :(
zby
zby 29.08.2019, 10:30
Gwiazdy spod remizy .?w Chelmie ssm raz.....ha.ha
Pola
Pola 29.08.2019, 09:58
Prosze o Inoros Liber 🙋 a będę na pewno 😋
Kacek
Kacek 29.08.2019, 08:23

A co bys chciala.Madonne.ciesz sie ze wogole w takim miescie chcial ktos zorganizowac taka impreze
Ona
Ona 29.08.2019, 09:17
Co ty piszesz... W takim mieście tzn. Jakim?? Ludzie są tu gorsi? Uważasz że nie ma ludzi z wyższą kultura tutaj? Mam wrażenie że na... Dni Chełma, Dożynki Największej gmin w regionie - Chełm i na inne imprezy w okolicy przyjeżdżają gwiazdy z luką w terminarzu... Ochlapy... Przykre to.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 29.08.2019, 12:24
Nie dziw się że tak jest, jak jest. Ludzie władzy u nas są przekonani ( w istocie tak też jest ), że zdecydowana większość ludków jak też pewnie i oni sami, zadowala się prostymi rytmami i akordami, i to niezależnie od wykształcenia czy zajmowanego stanowiska. Ludzi władzy nigdy nie zajmował szeroko rozumiany rzeczywisty rozwój kulturalny naszej społeczności ( czynne uczestnictwo, oświata kulturalna, etc. ) Mają ważniejsze sprawy na głowie...
Dla tego nie ma co być zaskoczonym, że zamiast się męczyć na koncercie np takiego Iron Maiden czy chociażby dobrym symfonicznym, ludziska wybiorą tumnie Zenona M.
Amen.
"Wladze miasta"
"Wladze miasta" 29.08.2019, 17:29
dla Napoleona z Pozdrowieniem Je m'baladais sur l'avenue le cœur ouvert à l'inconnu
J'avais envie de dire bonjour à n'importe qui
N'importe qui et ce fut toi, je t'ai dit n'importe quoi
Il suffisait de te parler, pour t'apprivoiser
Aux Champs-Elysées, aux Champs-Elysées
Au soleil, sous la pluie, à midi ou à minuit
Il y a tout ce que vous voulez aux Champs-Elysées
Tu m'as dit "J'ai rendez-vous dans un sous-sol avec des fous
Qui vivent la guitare à la main, du soir au matin"
Alors je t'ai accompagnée, on a chanté, on a dansé
Et l'on n'a même pas pensé à s'embrasser
Aux Champs-Elysées, aux Champs-Elysées
Au soleil, sous la pluie, à midi ou à minuit
Il y a tout ce que vous voulez aux
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 30.08.2019, 07:30
Landrynkowy Joe Dassin?
Łamiesz waszmość tutejsze konwenanse sabotażysto! Hehe...
Słowianka
Słowianka 28.08.2019, 21:03
Ja tego nie rozumiem, taka fajna impreza a takie wsiowe zespoły. Samo disco polo praktycznie. Sieka dla debili, serio aż tak mało ambitne jest nasze miasto??
DZIDEK
DZIDEK 31.08.2019, 19:34
BOLI WAS KOMUNISCI, NARESZCIE COS SIE DZIEJE
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 31.08.2019, 21:54
Jak ktoś pamięta czasy komuny, to też pamięta że ówczesna popularna rozrywka estradowa była na dużo wyższym poziomie niźli dominujące obecnie disco/wrzasco. Nawet ta na modnych kiedyś dancingach "do kotleta", czy na ówczesnych tzw zabawach ludowych.
Brak elektroniki na obecnym poziomie zmuszał grających do utrzymania odpowiedniego poziomu muzycznego i umiejętności sprawnego posługiwania się nawet kilkoma instrumentami nieelektronicznymi, co obecnych "kapelach" discopolo jest raczej mało spotykane, bo przecież komp zrobi wszystko. Teraz brak prądu - koniec "baletòw
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 29.08.2019, 00:45
https://youtu.be/7RVmnW-paoM
Kryslc
Kryslc 28.08.2019, 14:32
Ta wieś tańczy i śpiewa heheh bo za darmo, oczywiście nie dla miasta.
Ojj
Ojj 28.08.2019, 14:20
Ma wystąpić SASIN Z MAZURKOWĄ w strojach ludowych
DZIDEK
DZIDEK 31.08.2019, 19:46
OJJ- INTELIGIENT SIE Z NALAZL
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 28.08.2019, 18:44
Ojj, lepiej plażowych!
On choinka
On choinka 28.08.2019, 13:39
My nie chcemy w chełmie disco-polo my chcemy w chełmie żeby Metallica przyjechała do chełma Iron Maiden Kasia Kowalska Oddział Zamknięty
Anonim
Anonim 13.09.2019, 12:31
Pan chce a nie my chcemy skąd Pan wie że cały Chełm chce odziału zamkniętego i tym podobnych
Łubu Dubu
Łubu Dubu 28.08.2019, 18:20
Kultura wyższa nie jest porządana w Chełmie. Grupą docelową jest masa wyborcza dobrej zmiany. A więc szalala, mam podstawówkę, jestem nierobem, pięćset przytulę i zapomogę.
Antyhejt
Antyhejt 29.08.2019, 14:53
Pan breja płaci i trollek pisze
XxX
XxX 29.08.2019, 15:27
Komu niby?
XxX
XxX 29.08.2019, 14:41
Weź pod uwagę to że jak rządziła inna partia to nic nie było w naszym mieście. Śmiejesz się z 500+. Ciekawe czy będziesz się śmiał jak będziesz musiał bykowe płacić. Hehe
Nie zdajesz sobie sprawy jaki jest koszt wychowania dzieci do 18tego roku życia. Jestem dumny że tu się urodziłem a nie w wawie np. Kupa zbieraniny i słoików. Amen
Aga
Aga 01.09.2019, 14:48
A po 18 roku życia to już koszt jest mniejszy? Jeśli się decydujesz na dziecko tzn. że jesteś w stanie je utrzymać.
Ja
Ja 28.08.2019, 20:16
Odezwał się sie wielce wykształcony analfabeta. Stownik ortograficzny poŻądany. Weź idź być męczybułą gdzie indziej.
Łubu Dubu
Łubu Dubu 29.08.2019, 11:57
Mylić się jest rzeczą ludzką, ale miło, że Twoje Ja zwróciło uwagę na mój błąd. Punkt dla Ciebie, bo już myślałem że z "lepszego sortu" już nic dobrego nie będzie. Miłej zabawy na tym niezwykłym wydarzeniu muzycznym. Pozdrawiam.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 28.08.2019, 20:23
To Pani od POLAKA też za discopolo? Koniec świata... Marnie jednak świecą tu kaganki oświaty...
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 28.08.2019, 16:08
Słusznie że nie chcesz. Ktoś ocenił wyrobienie muzyczne chełmskiego widza na poziomie "chamskich przytupów", no bo cóż na takim za..upiu mogły by szukać ambitniejsze kapele? Wiadomo, ludzie światli kulturalnie i tak zawsze na takich koncertach dopiszą i przyjadą, gdzie by on się nie odbył.
Najgorszym w tym zamęcie natomiast jest to, że dominantą społeczeństwa Chełma i okolic jest poziom muzyczny Zenka Martyniuka i to dla nich ta impreza, bo ich jest najwięcej. Jesień wyborcza za pasem i na igrce dla maluczkich czas najwyższy...
Nowy
Nowy 28.08.2019, 19:17
Sam buraku pewnie pod sceną bedziesz stał
Łubu Dubu
Łubu Dubu 29.08.2019, 11:44
Ooo, widać pierwsi chełmscy fani disco-pisko polo zabrali głos. Poziom wypowiedzi równy waszym szlagierom.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 28.08.2019, 19:55
Hehe cymbale - a może będę na scenie matołku? - Gdzieś w Polsce kmiocie!
nowa
nowa 28.08.2019, 14:36
Racja!!!! popieram!!!!!!!!!!
AHB
AHB 28.08.2019, 14:21
Można tylko pomarzyć. Schodząc na ziemię to zamiast Mietaliki to chociaż KSU
Cleopatra
Cleopatra 28.08.2019, 12:11
Nikt z lepszych gwiazd nie chce przyjechać do Chełma... Nie wiecie dlaczego?? :) Tylko d. Polo
Tytek
Tytek 28.08.2019, 09:58
W Parku ? A miało być koło Gmachu
S
S 28.08.2019, 10:11
Inny koncert odbędzie się obok gmachu
Damian
Damian 28.08.2019, 13:30
Jaki koncert?
Aaaa
Aaaa 28.08.2019, 13:14
A niby jaki i kiedy?

Pozostałe