Chełm: Kino tematyczne na Festiwal Kultury Żydowskiej

  • 26.08.2019, 12:50
  • DSO
Chełm: Kino tematyczne na Festiwal Kultury Żydowskiej
W piątek 30 sierpnia rozpocznie się w Chełmie dwudniowy Festiwal Kultury żydowskiej. Z tej okazji także Centrum Kultury Filmowej przygotowało projekcje i dla dużych i młodszych widzów.

Już 30 sierpnia startuje Festiwal Kultury Żydowskiej „Cały świat to jeden wielki Chełm”, przy tej okazji nie mogło zabraknąć filmów związanych z kulturą żydowską. CKF Zorza przygotowało propozycję dla najmłodszych kinomanów oraz dla stałych bywalców Kina Letniego.

30 sierpnia w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się pokaz bajki „Golem Rabina Eliasza”. Projekcję poprzedzi pogadanka, którą poprowadzi Marzena Boćwińska. Tego samego dnia w Kinie Letnim (Dziedziniec Muzeum) o godzinie 20.00 dorośli widzowie mogą obejrzeć film „Viviene chce się rozwieść”.

W sobotę 31 sierpnia dla najmłodszych w Kinie Zorza bajka „Książe Egiptu” o 13.15, a dla dorosłych na Dziedzińcu Muzeum -  „Droga Aszera”  - tuż po zmroku, czyli w okolicach godziny 20.00.

Wstęp na wszystkie filmy jest bezpłatny!

Wejściówki na film "Książę Egiptu" można odebrać w kasach CKF Zorza i ChDK.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe