Poniedziałek, 23.09.2019

Chełm: UWAGA! Duże utrudnienia w ruchu od 3 do 12 września

  • 23.08.2019, 14:43 (aktualizacja Dzisiaj, 07:49)
  • DSO
Chełm: UWAGA! Duże utrudnienia w ruchu od 3 do 12 września
Od dłuższego czasu prowadzone są roboty budowlane przy modernizacji linii kolejowej Chełm - Lublin w okolicy przystanku Chełm Miasto. Nadszedł czas na pierwszy etap remontu toru w przejeździe kolejowym na ulicy Lubelskiej.

Wykonawca robót poinformował nas o terminie zamknięcia dla ruchu kołowego przejazdu w ulicy Lubelskiej w Chełmie na czas prac remontowych w pierwszym etapie. Objazdami przez ulice Rejowiecką i Szpitalną będziemy musieli się poruszać od wtorku, 3 września od godziny 8.00 rano do czwartku,12 września do godz. 19.00 .

Na czas zamknięcia zostaną wyznaczone i oznakowane objazdy zgodnie z projektem czasowej organizacji ruchu zatwierdzonym przez Prezydenta Miasta Chełm.
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TomKog
TomKog 25.08.2019, 18:11
Wy jesteście niemożliwi. Nie remontują - źle, remontują też źle. Ludzie pojedźcie sobie do większych miast . Lublin, Wawa, Gdańsk - tam to dopiero są inwestycje i jakoś nikt nie narzeka. Jak chcecie spokoju to jedźcie na wieś i dajcie na luuuuz ;-)
Sylwia
Sylwia 25.08.2019, 05:52
No tak, termin idealny...
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 24.08.2019, 21:35
Dobrze w mieście nie jest, ale zdaje się że remont torowiska i przejazdu wykonują służby podlegające kolejarzom a nie "miastu" w ramach modernizacji linii kolejowej Chełm - Lublin.
"Niewielka" zdaje się rożnica...
Gosc
Gosc 24.08.2019, 13:34
Coraz lepiej i mądrzej się dzieje w naszym miescie..ha ha ha Pomysł rzeczywiście w dychę trafiony..Początek roku szkolnego..No i odpust na Górce Kard.Dziwisz przybędzie na białym koniu ha ha ha A pozostałe drogi i inwestycje w sferze marzeń..A co budownictm komunalnym? Czy ktoś w końcu wybuduje dla tych ludzi jakieś bloki? Czy będą wyprzedawane za grosze te które są mieszkania a lista oczekujących się wydłuża .
To jest chore co się wyrabia ..!!!!
Gość
Gość 28.08.2019, 10:11
Niech się do roboty wezmą a nie czekają az miasto im wybuduje bloki i da... bez przesady jeden musi sam na wszystko zarobić a drugi nie pójdzie do pracy i będzie czekał aż miasto da bo sie nalezy Paranoja
ipip
ipip 24.08.2019, 12:27
Cudownie!!! Na rozpoczęcie roku szkolnego !!! Super strategia !!! Idealny termin!!! Czemu nie zrobili kilka tygodni temu, jak "gość" w Kumowej był ?????
ewa
ewa 07.09.2019, 07:30
.....mogli to faktycznie zrobić w wakacje...teraz szkoła, zajęcia dodatkowe dla dzieci wieczorami, odpust a teraz ogromny koncert...
lukasz
lukasz 03.09.2019, 13:07
a jak z ruchem pieszych ?? zamkniete tez
Podpis
Podpis 24.08.2019, 09:57
Ha ha ha Chełm stan umysłu
ghfghfg
ghfghfg 23.08.2019, 23:47
co za durnie tak planuja a co robili przez ostatnie 3m-ce ???
Odp
Odp 25.08.2019, 14:12
Ano te, urzędnicze!
wściekły
wściekły 23.08.2019, 20:01
Wy jesteście NIE NOR MAL NI !!!!!!!!
Początek roku szkolnego a wy zamykacie Lubelską !!!!!
Rejowiecka i tak stoi.
KUR####, ciężko było zaplanować ten remont w wakacje ?????
Nom
Nom 25.08.2019, 14:13
Oj, ciężko. Bo nasi wybrani mieli wakacje.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 25.08.2019, 06:31
Nie da się i tyle. To co widać i tak należy uznać za sukces. Przecież kwity muszą swoje odleżeć u urzędasów - najlepiej przez cały sezon ciepłej aury. Po odnalezieniu i przyklepaniu wszystkich pieczątek - a jest to droga przez mękę - inwestycję urzedowo z dumą uznaje się jakby za zakończoną. Co dalej? To już nie jest "żaden" problem - najważniejsze zrobione!
Nie jest oczywiście problemem, że wykonawca może dopiero wejść z robotami w październiku gdy leje i asfalt kładziony zostaje następnie w listopadzie czy grudniu przy ujemnej temperaturze jak już pada śnieg i marnie się to wszystko ze sobą skleja. Nie jest problemem, że po kilku latach wszystko pęka i kruszeje. Problemem "jedynie" jest to, że do końca roku trzeba to wykonać bo kasa przepadnie.
Luc
Luc 24.08.2019, 02:23
Sezon urlopowy pało
kolega wściekłego
kolega wściekłego 24.08.2019, 17:32
Tak to możesz do tego w lustrze się zwracać, chłopczyku.

Pozostałe