Chełm: Śmierć na miejscu. Tragiczny wypadek w Depułtyczach Królewskich

  • 23.08.2019, 11:17
  • DSO
Chełm: Śmierć na miejscu. Tragiczny wypadek w Depułtyczach Królewskich
Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj w m. Depułtycze Królewskie. W zdarzeniu brał udział rowerzysta oraz samochód osobowy marki Ford. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący rowerem poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po godzinie 12:30 w miejscowości Depułtycze Królewskie. Uczestnikami zdarzenia był 41-letni rowerzysta oraz 63-letnia kierująca samochodem osobowym m-ki Ford. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący rowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla samochodu osobowego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i wjechał wprost pod nadjeżdżający pojazd. Kierujący jednośladem w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia. Badanie alkomatem kierującej fordem wykazało, że była ona trzeźwa.

Policjanci ponownie apelują o zachowanie szczególnej ostrożności oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów. Jak wiemy to właśnie rowerzyści są zaliczani do niechronionych uczestników ruchu drogowego i w przeciwieństwie do kierowców to właśnie oni po zderzeniu z pojazdem są narażeni na poważne obrażenia ciała.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 24.08.2019, 21:42
bo.... jeżdżą jak święte krowy... Rowerzyści myślą ze wszystko mogą... tak się kończy błędne odczytywanie zasad ruchu...
Jan
Jan 24.08.2019, 17:58
A kiedy wyremontowany będzie ul rampa brzeska i wschodnia
hehe
hehe 24.08.2019, 21:42
ale po co?? jest idealnie...
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 25.08.2019, 05:35
Właśnie... Pierwsze wrażenie przybyszów ze wschodu po wjechaniu do Chełma - UE to ściema. Po przejechaniu kolejnych dziesiątek km przychodzi refleksja - tam to jednak jakieś niemoty...
Rowerzysta
Rowerzysta 24.08.2019, 09:25
A może tak dokończonoby ścieżkę rowerową właśnie prowadzącą do Depułtycz!

Pozostałe