Chełm: O krok od samobójstwa na ambonie

  • 12.08.2019, 08:10
  • DSO
Chełm: O krok od samobójstwa na ambonie
Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów mieszkaniec Chełma, który zamierzał popełnić samobójstwo, bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy.

W piątek dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o próbie samobójczej,  do której miało dojść na ambonie myśliwskiej na terenie gminy Chełm. Z uwagi na fakt, że 31-letni desperat znajdował się na wysokości z założoną na szyi pętlą, potrzebna była natychmiastowa reakcja. Funkcjonariusze wykorzystując rozmowę z nim podchodzili bliżej. Gdy mężczyzna nagle wyskoczył został przez nich złapany i wciągnięty do środka. Dzięki temu nie doznał żadnych obrażeń.

Policjanci bezpiecznie sprowadzili go na dół. Tam został przekazany pod opiekę załogi karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe