Niedziela, 25.08.2019

Seniorzy produkowali nielegalne papierosy

  • 08.08.2019, 16:23
Seniorzy produkowali nielegalne papierosy
Pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej usłyszą zarzuty.

Prawie 4 kilogramy tytoniu bez polskich znaków akcyzy znaleźli krasnostawscy policjanci w jednym z Domów Pomocy Społecznej. Skonfiskowali też maszynkę służącą do robienia papierosów. Posiadaczami nielegalnego towaru okazali się dwaj pensjonariusze placówki.

Nielegalny towar znajdował się w pokoju 38-letniego mieszkańca DPS. U jego kolegi 67-latka mundurowi natrafili na maszynkę do wytwarzania papierosów oraz 13 paczek papierosów bez polskiej akcyzy.

Policjanci zabezpieczyli nielegalny towar. Ustalają też, czy nie został wprowadzony do obrotu. Obaj pensjonariusze wkrótce usłyszą zarzuty.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
An
An 14.08.2019, 03:32
Brak slow. Ja na miejscu i tal skompromitowanej formacji takim sukcesem bym sie nie chwalila.
demo zydowatyk
demo zydowatyk 11.08.2019, 17:50
w jakim my panstwie zyjemy ? w teoretycznym ?
Gigi
Gigi 10.08.2019, 16:53
Ciekawe kto ich podkablowł? Jak ich sąd ukaże ? Finansowo? Przecież DPS zabiera każdemu 70% dochodów!
fajka
fajka 10.08.2019, 10:21
Ale przestępstwo, dziadki sobie zrobili parę paczek papierosów. Chyba policji się nudzi.
Emeryt
Emeryt 09.08.2019, 14:03
Dajcie dziadkom spokój,przestępców szukajcie nie e DPS, to nie czasy okupacji.
kika
kika 09.08.2019, 09:46
a niby gdzie mają sobie kupić papierosy? specyfika placówki świadczy o tym, że na pewno nie zamierzali handlować tym towarem, ciekawe jaką karę dostaną? nie dysponując swoimi pieniędzmi nie zapłacą kary finansowej.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 09.08.2019, 21:56
Jak nie zapłacą, pójdą siedzieć, jak np jakiś czas temu niepełnosprawny intelektualnie za kradzież batonika. Dyrektor więzienia połapał się z kim ma do czynienia (co zrobiła policja i sąd?) i zapłacił za niego grzywnę. Okazało się, że dyrektor dokonał przestępstwa w świetle prawa, poniewaz nie należał do bliskiej rodziny. Zawsze znajdą się "uprzejmi inaczej" gotowi innych utopić za byle co.
Chorzy ludzie - chore państwo...
xxl
xxl 09.08.2019, 09:22
senior lat 38.
ob
ob 09.08.2019, 08:31
SYGNALISTA wykazał się,powinien być odciążony kosztami całej OPERACJI..A nie podatnik...
Men
Men 09.08.2019, 07:42
Grupa przestępczą rozbita, jest wynik. Jeszcze film na stronę wrzucić z zatrzymania i kryminał jak nic🤣
Esende
Esende 09.08.2019, 07:19
Posmiewisko robicie z tych ludzi
ziomeczek mordini
ziomeczek mordini 08.08.2019, 23:41
Raczej półtora seniora droga redakcjo xD
Łubu Dubu
Łubu Dubu 08.08.2019, 22:38
Nie wierzę, hit dnia. To już policja w przerwach na wycinanie konfetti ściga pensjonariuszy domów społecznych za skręcanie fajek. Komedia. Na rynkach, bazarach i giełdach handel fajkamii z przemytu kwitnie aż huczy. Dlaczego tam ich nie ma? No i ta mrożąca krew w żyłach ilość tytoniu - całe 4 kilogramy. Licząc, że w internecie 1 kilogram kosztuje ca. 75 złotych to przejęli towar za 300 złotych. Będą nagrody, a przełożony może nawet o awansie pomyśli :-)
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 09.08.2019, 20:50
Najprościej rzucić się na najsłabszych np z takiego przytułku...
Cześć i chwała zwycięzcom którzy wykryli i zlikwidowali niezwykle groźną grupę o charakterze mafijnym! Będą awanse, ordery, gratulacje. Może nawet sama minister!!! Niestety - od dzisiaj ma inne zajęcie...
Obciach na całego jak z dwiema "damami" ze skarbówki co chciały zrobić "karierę" na marnej żarówce, wymienionej przez mechanika w samochodzie po godzinach bez paragonu.
Panowie i panie ze różnych służb nie przynoście wstydu naszemu państwu. Uważajcie w tym pędzie do kariery czy macie jeszcze grunt pod nogami i glowe na karku...
Bpwja
Bpwja 08.08.2019, 19:46
Cyrk za jajko.

Pozostałe