Chełm: Szpital przygotowuje plan naprawczy

  • 26.07.2019, 09:31
  • DSO
Chełm: Szpital przygotowuje plan naprawczy
Ponad 100 mln złotych - tyle wynosi dług chełmskiego szpitala, co daje placówce niechlubną, drugą, pozycję wśród szpitali wojewódzkich na Lubelszczyźnie.

Szpital w Chełmie ma też najwyższe ze wszystkich zobowiązania wymagalne. O sytuacji placówki - dyrektor Kamila Ćwik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szpital jest w trakcie przygotowywania planu naprawczego, który musi przedstawić w Urzędzie Marszałkowskim do końca września. 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor szpitala zapewnia, że sytuacja finansowa szpitala nie odbija się - i nie będzie - na pacjentach, którzy mają zapewnione wszystkie świadczenie medyczne, opiekuńcze i pielęgnacyjne. 

Całkowite zadłużenie wszystkich szpitali marszałkowskich na Lubelszczyźnie wynosi ponad 842 mln zł. 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marianna
Marianna 27.07.2019, 19:36
Nowa Pani Dyrektor,już robi oszczędności kosztem pracowników szpitala jest wstrzymana wypłata tz,,,,(wczasów pod gruszą )z socjalnego i zapewne będzie opóźniona ile się da....Zamiast pracownikom wypłacać na bieżąco. Nowa Dobra Zmiana .Brawo
chełmiak
chełmiak 26.07.2019, 12:45
PIS zamiast na 500+, 300+ , na darmozjada Rydzyka niech przeznaczą pieniądze na szpitale! Ludzie mało zarabiają a pacjent wymaga nie wiadomo czego, to nie Leśna Góra!
debecik
debecik 26.07.2019, 12:40
Na pacjentach może się nie odbije ..ale personel nadal zarabia głodowe pensje .I tak od lat ..Plan naprawczy ? co jeszcze pracownikom zabiorą lub nie dodadzą by kasę skrobać ,Niech Wspaniały Rząd oddłuży szpital tyle tych PLUSÓW +++++ rozdają ,zamiast Rydzykowi niech skapnie szpitalowi .

Pozostałe