Chełm: Biuletyn Informacji Publicznej puchnie od ogłoszeń o pracy w urzędzie

  • 25.07.2019, 10:28 (aktualizacja 25.07.2019, 10:53)
  • DSO
Chełm: Biuletyn Informacji Publicznej puchnie od ogłoszeń o pracy w urzędzie
Urząd Miasta szuka pracowników do większości departamentów.

Urząd Miasta Chełm szuka pracowników i specjalistów na kolejne stanowiska w Urzędzie Miasta. W BIP-ie UM Chełm można znaleźć ogłoszenia o naborze na stanowiska m.in. w biurze prasowym, ds. obsługi marketingowej, poszukiwany jest także kierownik biura informatycznego, księgowa, pełnomocnicy prezydenta ds. osób niepełnosprawnych oraz programów strategicznych.

Urząd poszukuje także osoby do asystowania Prezydentowi i Jego Zastępcom w Gabinecie Prezydenta Miasta oraz na stanowisko ds. usuwania pojazdów i zarządzania ruchem w Departamencie Inwestycji i Rozwoju w Wydziale Inwestycji i Dróg. 

Wolne stanowiska są także w Wydziale Infrastruktury Komunalnej oraz w Departamencie Inwestycji i Rozwoju. 

Chełmski ratusz szuka także pracownika ds. obsługi inwestora w Gabinecie Prezydenta Miasta, gdzie docelowo mają zostać zatrudnione dwie osoby. Wcześniej na stanowisko został wybrany, mieszkający w Warszawie - Ryszard Adamczak, doradca w gabinecie politycznym Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwigi Emilewicz. Adamczak umowy na razie nie podpisał, bo jak dowiedzieliśmy się w ratuszu 'nie zadeklarował jeszcze konkretnej daty rozpoczęcia pracy'.

Pracownicy Biura Obsługi Inwestora będą zajmować się nie tylko pozyskiwaniem inwestorów, ale również koordynowaniem działań z firmami i instytucjami, które zdecydowały się na współpracę z Miastem Chełm. Mowa o m.in. Polskich Kolejach Państwowych, Instytucie Elektrotechniki, Narodowym Funduszu Zdrowia, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, czy  Polskim Funduszu Rozwoju.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kryslc
Kryslc 27.07.2019, 08:34
Z PisZPR lepiej zgubić niż znaleźć więc niech szukają dalej miernych ale wiernych
Kibic
Kibic 25.07.2019, 17:18
Najpierw były zwolnienia, a teraz się zatrudnia nowych. Super!!

Pozostałe