Chełm: Wybrano dyrektora szpitala

  • 16.07.2019, 13:52
  • DSO
Chełm: Wybrano dyrektora szpitala
Zarząd Województwa Lubelskiego podjął dziś decyzję o powołaniu nowego dyrektora szpitala w Chełmie. Na konkurs wpłynęły dwie oferty.

Konkurs na to stanowisko wygrała Kamila Ćwik, która od 18 kwietnia br. pełniła w tej placówce obowiązki dyrektora.

Kamila Ćwik jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku zarządzanie podmiotami leczniczymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
    

W przeszłości była prezesem Zarządu Powiatowego Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim. Pracowała również w lubelskim oddziale Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia jako główny specjalista ds. kontroli i nadzoru wewnętrznego. Pełniła ponadto funkcję rzecznika prasowego w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Lublinie czy konsultanta/audytora wewnętrznego w SP ZOZ w Kraśniku. Jako ekspert zewnętrzny opracowywała plany naprawcze i restrukturyzacyjne placówek służby zdrowia.
    

Brała udział w wielu kursach i szkoleniach m. in. z zakresu kontrolingu i audytu czy zarządzania finansami. Uczestniczka wielu krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych. Posiada również doświadczenie jako pracownik dydaktyczny uczelni wyższych. 

- Pani Kamila Ćwik to doświadczony menager. Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu jak i w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych. Jestem przekonany, że wykorzysta swoją wiedzę i umiejętności z korzyścią dla pacjentów i dla dobra szpitala w Chełmie - przekonuje Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe