Niedziela, 25.08.2019

Chełm: Z gabinetu minister Emilewicz do Urzędu Miasta Chełm

  • 15.07.2019, 10:42 (aktualizacja 15.07.2019, 11:52)
  • DSO
Chełm: Z gabinetu minister Emilewicz do Urzędu Miasta Chełm tvp3 olsztyn
Urząd Miasta rozstrzygnął konkurs na stanowisko ds. obsługi inwestora w Biurze Obsługi Inwestora w Gabinecie Prezydenta Miasta w Urzędzie Miasta Chełm. Na stanowisko został wybrany Ryszard Adamczak zamieszkały w Warszawie, doradca w gabinecie politycznym Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwigi Emilewicz - tym samym, w którym stanowisko doradców piastowali - chełmski radny Piotr Krawczuk vel Walczuk oraz dyrektor gabinetu prezydenta Daniel Domoradzki.

Prezydent Chełma Jakub Banaszek w 2018 roku był szefem gabinetu politycznego Minister Przedsiębiorczości i Technologii.

Ryszard Adamczak pochodzi z Gołdapi w województwie warmińsko-mazurskim. Jest członkiem partii Porozumienie Jarosława Gowina. Wcześniej był szefem sztabu Polska Razem w Olsztynie, referentem ds. promocji w Urzędzie Miejskim w Gołdapi oraz ekspertem ds. obsługi programów ministra Jarosława Gowina w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Poniżej na zdjęciu Ryszard Adamczak i Daniel Domoradzki - dyrektor gabinetu prezydenta Chełma (źródło Radio Olsztyn)

 

dso_

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Yapa
Yapa 19.07.2019, 12:53
Coś za długo się nie nabył...nie wytrzymał krytyki? https://umchelm.bip.lubelskie.…
Antoni
Antoni 18.07.2019, 23:03
Kolejny spadochroniarz. Teraz kolejne mieszkanie służbowe i samochód służbowy.Widać na przykładzie spadochroniarzy których sprowadziła nowa władza jak sobie miernie radzą na powierzonych stanowiskach.A niektórzy już zrezygnowali bo chęci nie wystarczą chyba ,że do narzekania na poprzedników . W tym są mistrzami.
tubylec
tubylec 19.07.2019, 09:19
ale slychac ujadanie- Antoni z zazdrosci to chyba pekniesz w tej nienawisci, ale pisz dalej dostaniesz dniowke od Bon Tonu
Łubu Dubu
Łubu Dubu 15.07.2019, 20:41
Macie swoje dojne zmiany. Ciemny lud wziął 500+, postawił krzyżyk w odpowiedniej kratce i zafundował nam sztab spadochroniarzy, wzrost cen, bezprawie i niesprawiedliwosć i dziury w jezdniach. Brawo, co jeszcze rozpier... ???
4 kije
4 kije 16.07.2019, 11:45
"bidok" z Ciebie "Łubu Dubu" - ciagle ta sama produkcja - moze zamiast tak pitolic trzy po trzy wez sie za uczciwa robote - be tego czytac sie nie da co bazgrzesz
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 16.07.2019, 10:01
Nie bądź taki niecierpliwy. Na wszystko przyjdzie czas.
Książek na ten przykład zazwyczaj nie czyta się od końca. Chyba że to talmud w oryginale.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 16.07.2019, 10:03
"I nastąpił koniec na samym początku..."
an
an 15.07.2019, 16:37
Rzeczywiście, ścieżka zawodowa wyraźnie wskazuje że Chełm będzie miał z pana pozytek. Tak jak z innych urzędników
chelm
chelm 15.07.2019, 15:18
to jest ta inwestycja w kadre, to jest to wykorzystywanie zasobów ludzkich Chełma. Ale w październiku i tak polecicie głosować na pis .... to chore !
jarek
jarek 15.07.2019, 15:04
A co Chełmiacy mieli nadzieję.że on chce zrobić coś dla Chełma.Przechowalnia ,odskocznia ,biznes
Hmm
Hmm 16.07.2019, 09:00
A kto to" chełmiacy"?
jola
jola 15.07.2019, 14:55
Proponuję całe ministerstwo przenieść odrazu do Chełma i darować sobie te konkursy.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 15.07.2019, 16:24
To nie jest głupi pomysł... Naprawdę!
Warsiawka się skurczy...

Pozostałe