Poniedziałek, 16.09.2019

Chełm: Galeria Chełm z kolejnymi dużymi markami

  • 11.07.2019, 11:54
  • DSO
Chełm: Galeria Chełm z kolejnymi dużymi markami
Galeria Chełm pnie się w górę i przyciąga kolejne znane marki. Jak poinformował inwestor, ponad 85 procent powierzchni handlowej - jest już zajęte.

Do grona najemców pierwszego w Chełmie centrum handlowego dołączą KiK, 4F, Big Star, Vision Express i Orange.

Jak - kila tygodni temu - zapewnił nas prezydent Chełma Jakub Banaszek - prace idą zgodnie z planem:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypominamy, że galeria będzie miała  ponad 17 tys. mkw. powierzchni. Wewnątrz będzie 55 lokali handlowych i parking na 550 miejsc. Działka, na której powstaje nowe centrum handlowe, zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej, w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. 

Koszt inwestycji to prawie 30 mln euro. Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, home&you, Diverse, Pepco, Swiss, Ziaja, Esotique, Play, Kantor Komes, restauracje Olimp i Deli Pizza, czy Księgarnie Świat Książki.

Otwarcie Galerii Chełm zaplanowano na pierwszy kwartał 2020 roku.

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewa
Ewa 06.08.2019, 12:34
Cieszyłam się, że nie będę jeździła do Lublina po swoje ulubione marki...np. Zara, Monnari
Prawda boli
Prawda boli 13.07.2019, 13:34
Chełm wymiera czy to komuś się podoba czy nie bez zakładów produkcyjnych i infrastruktury komunikacyjnej będzie tylko małym miasteczkiem emerytów i przemytników
Grr
Grr 13.07.2019, 07:12
Jakie miasto taka galeria... oddac to zadu*ie ukrainie...
xD
xD 12.07.2019, 14:34
Ja pier... LCH będzie się dalej w kropie ubierało i dalej będziemy 2 lata za polską xD
W tym mieście to tylko byt ma turek, ukrainiec z wódką i więsniak z croppa.
LCH
LCH 12.07.2019, 15:28
Wieksze wiesniaki że słomą w butach są z LC bo elita wyprowadziła się z tego prawie miasteczka.
Ja
Ja 12.07.2019, 12:42
A czy ktos pomyslal o wjazdach i wyjazdch do i z galarii? Lubelska zakorkowana do aquaparku do tego dojdzie przejazd kolejowy + godzina 15 korek az do ronda i mamy zablokowane miasto. Rejowiecka dziury ze mozna urwac miske i ruch jednostronny powodzenia z taka inwestycja ktora nie ma zaplanowanej infratruktury ruchu a potem beda narzekac ze pieniadze w bloto poszly
Adrian
Adrian 12.07.2019, 14:28
dobrze plewi, chłopak wie o co chodzi, dodatkowo te LCH nie potrafią jeździć po Chełmie a co powiedzieć już o większych miastach, tragedia. Co niektórzy to powinni przerzucić się na rower, gdyby tak jeździli jak muchy w smole to obiecuje że co druga osoba by na niego trąbiła w większym mieście.
Zadwolona
Zadwolona 12.07.2019, 10:25
Dla kogo jest to na końcu miasta to na końcu felicity w Lublinie dla jednych jest na końcu dla innych na początku. Dla mnie będzie na początku bo mieszkam na Rudce :) Bardziej drogich sklepów Wan nie dadzą bo ludzi z Chełma na nie i tak nie stać. A ja się cieszę ,że Lidl będzie na początku Chełma a nie tylko na tych dalekich końcach. Nie wiem czy będzie opłacało się do Lublina jechać... Zresztą Chełm to nie Lublin i normalne ,że tam więcej sklepów niż u nas. O wiele większe miasto. Na pewno będzie lepsza niż w Krasnymstawie. Także dla tych mieszkających na trasie do Krasnegostawu Włodawy czy Lublina od tej strony galeria będzie bliżej :)
Aga
Aga 12.07.2019, 08:46
Będą znowu te same sklepy nic ciekawego oczywiście ludzie będą jeździć do Lublina Decathlon to najlepszy sklep sportowy a Martens Sport już jest w tym Chełmie to nikt nie myśli tragedia
Do Aga
Do Aga 12.07.2019, 18:25
Martes nie Martens jak już...
chełmianka
chełmianka 12.07.2019, 08:02
daleko od centrum i zły dojazd komunikacją miejską, będzie można dojechać tylko dwoma liniami, jechać przez pół miasta.....
Kanclerz
Kanclerz 12.07.2019, 05:48
Nie było źle, będzie też źle. Kiedy Wam się zmieni ta mentalność potomkowie chloporobotnikow i wreszcie pokochacie miasto w którym mieszkacie.
Magdalena
Magdalena 11.07.2019, 23:42
Wszystkie te sklepy znajdują się już w chelmskim repertuarze. Galeria nie na racji bytu jeśli w jej skład nie będzie popularnych sklepów takich jak H&M czy New Yorker ponieważ I tak większość osób będzie odwiedzać pobliskie galerie handlowe z tymi oto sklepami.
TomAsz
TomAsz 11.07.2019, 21:33
Mam cichą nadzieję, że Lidl otworzy tu swój sklep Lidl PLUS. W niektórych miastach powstają piękne sklepy tej sieci, fajnie byłoby gdyby i Chełm zyskał taki ekskluzywny sklep.
Chelmianin
Chelmianin 11.07.2019, 20:59
Czyli w dalszym ciągu, bardziej opłaca się jechać do Lublina. Brawo! Chełm potrafi...
Tomek
Tomek 11.07.2019, 20:46
Gdzie Wojas?!! O inne dobre sklepy
Poza tym co to za galeria bez windy i piętra
Dzisiejszą technologia ogarnęła by podziemia kredowe.
Gość
Gość 11.07.2019, 19:45
A ludzie i tak pojadą do biedronki. Wyrzucają miliony na nowy budynek żeby przeniesc tam stare sklepy i podnieść ceny.
Moo
Moo 11.07.2019, 18:53
Chełm jest za mały na takie sieci.Ponadto wszyscy wiemy jak w naszym miescie idą interesy.... puste lokale, ulice .... tylko słuchać ciągle " ile da pani rabatu' a rabat to obciach !
Szajs
Szajs 11.07.2019, 16:04
A gdzie Decathlon?
W Tym Chełmie nawet nie ma porządnego sklepu sportowego. Ludzie po łyżwy, stroje sportowe itp. Jeżdżą do Lublina.
I dalej niestety tak będzie bo w galerii nadal będą te same sklepy co są.
Zero czegoś Nowego, wolę pojechać do Lbna czy nawet Zamościa.
Ann
Ann 12.07.2019, 09:42
W Zamościu galeria jest tak samo porażką.
znawca
znawca 11.07.2019, 19:39
Martes to sklep sportowy. Widać, że mało wiesz, a narzekasz.
Chełmska Wieś
Chełmska Wieś 12.07.2019, 10:47
I co masz w tym Martesie? Nie porównuj go do Decathlonu bo różnica kolosalna.
Mało to Ty wiesz i widać żyjesz z dnia na dzień oby był jeden sklep i zadowolony.
Kk
Kk 11.07.2019, 17:20
To prawda dali w wendo parku ten master sport i tu ma znowu być.
Za każdym razem jak trzeba coś kupić w Decathlonie to trzeba kogoś prosić aby coś kupić lub samemu pojechać
Potsómując masakra.
Cool
Cool 12.07.2019, 00:00
Decathlon ma też sklep online :-p
Cradle
Cradle 11.07.2019, 15:57
Ludzie zdecydujcie sie co wy chcecie .Jak mowil klasyk ""po co wyjezdzac na zakupy do innych miast jak mozna sie tam przeprowadzic"" Chełm jak wiekszosc miast ma problem z inwestycjami i to sie nie zmieni dopoki nie bedzie drogi szybkiego ruchu lotniska Bo jak tu sie dostac?
Alis
Alis 11.07.2019, 17:06
Popieram, brak odpowienich drog, i komunikacji nikt nie bedzie w Chelmie inwestował oraz jechał. Chelm porzebuje miejsc pracy czyli przedsiebiorstw a te odpowiednich drog.
Lol
Lol 11.07.2019, 15:05
Bojkot tych dziadów zrobić i po sprawie, same się zamkną
chełmianin
chełmianin 11.07.2019, 13:49
Śmiać się czy płakać, nie wiem, czytając komentarze zawiedzionych ludzi. Nikt poważny nie będzie inwestował w tym dziadowskim mieście, taka jest prawda. Tanie sieciówki to jest to, co jest w stanie się tutaj utrzymać.
Alis
Alis 11.07.2019, 18:36
Ale chełmianin, marudzić i narzekac. A moze cieszyc się , źe teren bedzie wygladać lepiej, ze zakupy zrobisz w jednym miejscu
Xoxo
Xoxo 11.07.2019, 13:26
Kik'ow, Lidla, kolejnego ccc czy innego nie potrzebujemy! Można zrobić sklepy do których ludzie jadą specjalnie do Lublina Zamościa czy Wwa. Litości. Dlaczego nie New yorker, h&m, Zara czy coś innego z tego typu sklepów?.. Ludzie dalej będą musieli jeździć zostawiać kasę w Lublinie 😊BEZSENS!
Obiektywny
Obiektywny 11.07.2019, 21:41
....bo wszystko sprowadza się do rentowności. Widocznie nie widzą w małym mieście potencjału te duże sieci. A szkoda.

Pozostałe