Chełm: Upominek dla premiera

  • 21.06.2019, 12:15
  • DSO
Chełm: Upominek dla premiera
W środę 19 czerwca w Chełmie gościł Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Wziął udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera. O wizycie w naszym mieście Premierowi przypominać będzie upominek, który dostał od Leny Tchórzewskiej.

Dziewczynka jest uczestniczką pracowni „Color Wheel” Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Na co dzień uczy się pod kierunkiem artysty plastyka Elżbiety Krzywickiej. Dla wyjątkowego gościa Lena przygotowała piękną grafikę, którą osobiście wręczyła podczas uroczystości.

Nie tylko z tego powodu Lena szybko nie zapomni wizyty Mateusza Morawieckiego w Chełmie. W końcu nie codziennie jada się na placu Łuczkowskiego lody z Premierem RP. A taka właśnie niespodzianka spotkała ją w tym dniu.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (6)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kryslc
Kryslc 22.06.2019, 08:37
Widzę uczniowie mądrzejsi od nauczycieli że nie brali udziału w politycznej szopce i musieli malolaty zaciągać
erst13
erst13 21.06.2019, 17:41
Portret Pana Prezesa ???
LC
LC 21.06.2019, 15:12
od kiedy do II LO chodzą takie dzieciaczki? spędzili uczniów z innych szkół bo frekwencja nie dopisała???
czacza
czacza 21.06.2019, 12:48
te małe dzieci to raczej nie uczniowie II LO, celowo jakiś spęd zrobili!?

Pozostałe