Chełm: Wizyta Premiera RP Mateusza Morawieckiego [FOTO]

  • 19.06.2019, 12:46 (aktualizacja 19.06.2019, 13:25)
  • DSO
Chełm: Wizyta Premiera RP Mateusza Morawieckiego [FOTO]
19 czerwca Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki przyjechał do Chełma, by wziąć udział w uroczystościach zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w II Liceum Ogólnokształcącym im. gen Gustawa Orlicz-Dreszera.

Po oficjalnych uroczystościach premier Mateusz Morawiecki w towarzystwie prezydenta Chełma Jakuba Banaszka oraz uczniów i nauczycieli zjadł lody w Zabytkowym Kiosku "Pod Aniołami" na Placu Łuczkowskiego. Nie zabrakło wspólnych rozmów i zdjęć z mieszkańcami Chełma

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (15)


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
miejscowy
miejscowy 21.06.2019, 10:06
Aż miło popatrzeć i radość niezwykła widząc, że Zdzicho i Longin ukończyli szkołę.Sukces po zbóju. Szkoda, że stoją w ostatnim rzędzie. Toć to chluba miasta.
mg
mg 20.06.2019, 13:23
...hm, a gdzie są Mieszkańcy???!.... taka Osobistość w Niedźwiedzim Grodzie, a na deptaku pustki???....
dziury w jezdni
dziury w jezdni 20.06.2019, 12:02
Kiedy w końcu ten prezydent weźmie się do roboty.
EWA
EWA 19.06.2019, 18:19
Niesamowite , rozentuzjazmowane tłumy ...
Rozentuzjazmowany
Rozentuzjazmowany 19.06.2019, 22:04
Ewuś.Ktoś wreszcie ten tłum rozumie.Przyłącz się.
Adrian
Adrian 19.06.2019, 22:37
A czy tłum rozumie, że dzięki programom finansowanym z naszych pieniędzy płacą za zakupy o kilkadziesiąt procent więcej niż rok, dwa lata wcześniej? Może jak podniosą diametralnie rachunki za prąd, to w końcu przejrzą na oczy. Tylko że po ciemku.
Zafascynowany
Zafascynowany 19.06.2019, 18:17
Podoba mi się luz premiera.Chelm jest piękny,a Kiosk pod Aniolami prezentuje się wysmienicie! I wreszcie nie jestesmy prowincją! OBY TAK DALEJ...
mała Kasia
mała Kasia 19.06.2019, 22:33
Prose Pana? A kto zapłacił za lody Pana Premiera?
Łubu Dubu
Łubu Dubu 19.06.2019, 14:52
A Pan nasz w niebiesiech patrząc na to przedstawienie mocno się zasmucił. Spojrzał na nasze biedne miasteczko, przysiadł i zapłakał.
Katolik
Katolik 19.06.2019, 22:29
A jego oczom ukazały się głębokie doły... w miejscu dotychczasowych ulic.... Zapytał Ojca: Ojcze czy tak wygląda dobra zmiana? Ojciec odpowiedział: Tak wygląda łatanie dziur po zimie g**nem...
Kryslc
Kryslc 19.06.2019, 14:23
Ciemnogrod zawsze będzie ciemny.
Polak
Polak 19.06.2019, 19:42
Nie, Gdańsk nie zawsze będzie ciemny. Sądzę, że w 4 lata wyborcy zrozumieją, że PIS to znacznie lepszy wybór dla ich miasta.

Pozostałe