Chełm: Motopiknik i Motokropla podczas Festiwalu Chełmstok 2019

  • 12.06.2019, 10:13
  • DSO
Chełm: Motopiknik i Motokropla podczas Festiwalu Chełmstok 2019
15 i 16 czerwca w sobotę i niedzielę, wszystkie drogi prowadzą do Chełma! Motocykliści i sympatycy dwóch kółek świętują na Motopikniku, który w tym roku będzie połączony z akcją zbiórki krwi pod nazwą Motokropla Chełm 2019, a także z festiwalem rockowym 'Chełmstok'

O szczegółach mówi Katarzyna Wasilew - prezes stowarzyszenia chełmskich motocyklistów ”Niedźwiedzie Wschodu”

loadingŁaduję odtwarzacz...

W niedzielę 16 czerwca jak zwykle motocykliści będą oddawać honorowo krew. Zbiórka krwi odbędzie się w niedzielę w godz. 13.00-17.00

loadingŁaduję odtwarzacz...

O godzinie 14.00 rozpoczyna się parada motocyklowa ulicami miasta. Po powrocie do Kumowej Doliny rozpocznie się blok koncertowy oraz konkursy. A amfiteatrze wystąpią m.in. Klimat W, Samaya i Pod Prąd.

Dla wszystkich motocyklistów zapewnione jest bezpłatne pole namiotowe, udział w wieczornym ognisku i koncertach. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Harlem. Impreza odbędzie się w nowo otwartym amfiteatrze Kumowa Dolina 15 i 16 czerwca.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe